• ~Leire
    (2011-12-07 07:24)
    Weźcie sobie już odpuście te najazdy na niego, bo on nic wam nie zrobił, a wy naprawdę jesteście już nudni i żałośni. Jak nie macie się na kim wyżywać, to sobie w coś uderzcie, w jakąś deskę czy stół. Ciekawe czy miło by wam było, jakby tak po was wszyscy jeździli tylko dlatego, że ma się styl i głos. Jak już chcecie kogoś wyzywać, to mądrze i miejcie ku temu racjonalny powód. (nawet go nie znacie, co też odbiera wam prawo do jego wyzywania, bo jakim prawem wy go wgl obrażacie?!) A co do tych zdjęć... Podobają mi się, i choć nie wszystkie, to większość. Mam nadzieje, że dalej będzie robił to, co lubi, co kocha i w czym jest dobry nawet jeśli, tacy jak wy, będą go obrażać, bo oczywiście zazdrości wam nie brak.
  • ~Yuna
    (2011-12-07 01:04)
    Być może nie jest to normalne, lecz podobają mi się tacy szczupli mężczyźni. I te jego piękne włosy!!!... On jest całkowicie ZJAWISKOWY!... Złożyłam zamówienie na płytę - nie jestem w stanie ukryć mej radości i podniecenia! :D Mam nadzieję, iż zobaczę go jak najszybciej na żywo, gdyż jest cudownym, ciepłym człowiekiem, ale najbardziej pragnę usłyszeć jego głos - to, ile ma barw, ile emocji, ile siły jest pięknym przeżyciem. MICHALE, uszczęśliwiasz, naprawdę uszczęśliwiasz, to niebywałe!
  • ~Miszelka:*
    (2011-12-07 17:51)
    Śliczny!! Cudowny, męski... Pobudza wyobraźnie. A Ci którzy piszą żę jest kobiecy albo dziwaczny wasza sprawa, każdy ma swoje zdanie. Michaś jest na pewno milion razy bardziej męski od tych facetów co wypisują te durne komentarze... Kocham Cie Michaś:**
  • ~magni
    (2011-12-07 01:07)
    B., również pozdrawiam, parę lat po 20 roku życia. ;-) Oczekujmy więc... sukces tuż, tuż (wierzę w to)! :-))) Piękny człowiek, piękna dusza, piękny głos.
  • ~m.
    (2011-12-06 15:05)
    On absolutnie nie jest brzydki, jest naprawdę bardzo, bardzo ładny. Zdjęcia NIGDY nie oddadzą piękna jego osoby - na żywo wygląda inaczej: jest o wiele drobniejszy, taka kruszynka, ale twarz ma piękną (niewielki nos, odpowiednia wielkość oczu i fajne usta :-D), a rysy twarzy są znacznie bardziej delikatne, niż na fotografiach, oraz kształt twarzy - wcale nie jest wydłużona, jest po prostu drobna i proporcjonalna do ciała. jest to naprawdę urodziwy chłopak... Ach, te zdjęcia pogłębiają moje zniecierpliwienie w oczekiwaniu na płytę! - na pewno będzie wyjątkowa, bo on jest wyjątkowy. :-)
  • ~TheGreens
    (2011-12-07 02:02)
    W a ż n e ! ! ! FANI MICHAŁA SZPAKA: czy wy także zamówiliście już DEBIUTANCKI ALBUM naszego nietuzinkowego wokalisty i wyjątkowego człowieka??? :-) Michał wydaje się mieć nieprofesjonalnego, niedoświadczonego oraz miernego managera, lecz na szczęście fani są dobrze poinformowani!!! -> PŁYTĘ zamówiłam w PRZEDSPRZEDAŻY w Empiku!!! - to ważne w późniejszych statystykach. FANI, NIE CZEKAJMY do dnia premiery, dokonajmy zakupu TERAZ!!!... Pora zająć się promocją, gdyż - sądząc po braku poczynań w tym kierunku - szanowny manager zostawił wszystko na głowie Michała. DO DZIEŁA, Kochani!!! Peace, love and freedom! :-) Pamiętajcie: razem jesteśmy NIEZWYCIĘŻENI!!!
  • ~kropka
    (2011-12-06 14:51)
    o w morde jeza! niesamowity!
    byle do 13.12 :))
  • ~Karla
    (2011-12-06 14:09)
    Łoooł! To drugie i trzecie zdjęcie jest piękne!! I na okładkę również - wygląda jak jogin. :)))
  • ~zuza
    (2011-12-06 14:07)
    cudne fotki, nie moge doczekać się płyty
  • ~Alicja
    (2011-12-06 23:10)
    O cholerka! ładne! Naprawdę jestem w szoku! Kurcze, szczerze śliczne zdjęcia. Gratulacje!!!