• ~fanka
    (2012-01-19 16:41)
    Andrzejku -kocham cię za te cudne utwory za twoje ciepło ,serdeczność i za to, że jesteś taki normalny-zwykły człowiek nie robiący z siebie gwiazdora .Cudowny człowiek -takich artystów juz prawie nie ma .Na dodatek nie zwykle przystojny i te oczy przyciągajace każdego -masz to coś w sobie.
    Jesteś brylantem na scenie muzycznej Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów.
  • ~Niula
    (2012-01-19 17:43)
    Płyta jest cudna - sesja tylko ją uzupełnia - wszystko razem stanowi " to co dobre " Dziękuję Artysto :)))
  • ~jol
    (2012-01-19 20:18)
    tak - Piasek to "jedynak" na polskim rynku muzycznym. Szukam w myślach nazwiska artysty i...nic. Całe szczęscie, że go mamy! Brawo Piasek za piękne piosenki - dzieki...
  • ~*agnes*
    (2012-01-19 20:46)
    Ale ciacho z naszego Piaska i do tego bardzo zdolny i taki przystojny.Płyta jest boska tak jak sam Andrzej .Dzięki mistrzu -słuchając Ciebie życie nabiera blasku i znów chce się żyć ,pozdrowienia ...
  • ~-julka
    (2012-01-20 10:38)
    Andrzej jestes niesamowity, piękne słowa piosenek które trafiają prosto w serce...!!! -dzięki Mistrzu.!!!
    Ach ci polacy umiejący tylko wszystkich bezpodstawnie oceniać .
  • ~*julka
    (2012-01-20 10:48)
    Andrzej jestes niesamowity, piękne słowa piosenek które trafiają prosto w serce...!!! -dzięki Mistrzu.!!!
    Ach ci polacy umiejący tylko wszystkich bezpodstawnie oceniać .
  • ~e.
    (2012-01-20 16:54)
    Właśnie dziś kupiłam płytę i nie mogę przestać słuchać!!! Dojrzałe brzmienie, dojrzałe słowa, dojrzały Artysta. Niby ten sam Piasek co sprzed lat, a jednak lepszy. Jeśli z każdą następną płytą tak będzie, to...już czekam! Pozdrawiam p.Andrzeja i wszystkich tych, dla których ta płyta znaczy tyle co dla mnie :)
  • ~Mysza
    (2012-01-22 18:16)
    Super fotki Andrzej jest bardzo fotogeniczny
  • ~Twoja Andrzejku