• ~piksel
    (2012-01-21 20:34)
    @ ~USA2012-01-21 20:06
    Bo w USA wszystko jest towarem na sprzedaż - nawet prywatny ból, cierpienie, tragedia, wielkie problemy. Prymitywne społeczeństwa łakną sensacji i brudu, a cwaniacy ten głód zaspokajają, dobrze na tym zarabiając. Już drugi raz widzę, jak krytykujesz , że w Polsce są inne (gorsze wg Ciebie) obyczaje niż w USA. A ja po raz drugi piszę Tobie - niech każdy w swoim kraju robi jak mu pasuje.
  • ~@Weredyk
    (2012-01-21 20:35)
    A TY JESTES ZWYKLYM IMBECYLEM I CHAMEM!!!
  • ~Kazik
    (2012-01-22 01:51)
    brawo najnormalniejszy , tak sobie wyobrazam przeciwnika i polaka ,ktory jest innego zdania o nawet wierzacy,(Niewazne prywatne), mozna sie klucic o lepsza polityke ale nie obrazac i ublizac , moze jestes wyjatkiem , ale po twoim wpisie od razu polubilem ciebie bo jestes normalny z ktorym bym mogl dyskutowac o polityce i zyciu , pozrawiam kazik.
  • ~Pokoj jej duszy
    (2012-01-22 01:16)
    Mnie nie przeszkadza ze byla zydowka byla porzadnym czlowiekiem . A te matoly co maja jej za zle nie wart sa chodzic po tym swiecie.Ireno zawszebedziesz w naszych sercach .
  • ~stk florida usa
    (2012-01-23 03:59)
    zegnamy Pani ireno byla pni wspaniala dala pani nam tyle radosci sluchajac pani piosenek bylismy jacys lepsi spolczuje wszystkim ktorzy pania dalej kochaja juz tensknia i z pewnoscia dlugo nie zapomna
  • ~Beata Chudy
    (2012-01-22 20:11)
    Bardzo mi przykro byla bardzo fajniom piosenkarka sluchalam jej jak bylam mala m
  • ~ania
    (2012-01-22 15:36)
    Tak w każdym narodzie są pisklęta i POpaprańcy,Szkoda tak wspaniałej osoby i piosenkarki
  • ~Bruno
    (2012-01-22 14:18)
    To wielka szkoda ale takie jest nasze zycie.Ta kobieta byla jednak kims kto nam umilil zycie swoim glosem.Mnie jej pochodzenie nie przeszkadza,zyla uczciwie nie kradla ,o co tu niektorym chodzi ?.Osobiscie nienawidze oszustow,lajdakow,zdrajcow ,a takich i w polskim narodzie nie malo, to co sie dziwic Zydom.W kazdym narodzie sa PiS-kleta.
  • ~dana
    (2012-01-22 10:37)
    Pani Ireno dziękuję za wspaniały wspaniały ciepły głos i piosenki które zawsze będą w moim sercu rodzinie składam wyrazy głębokiego współczucia
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2012-01-22 09:48)
    re 51-latka z Warszawy
    Te swinstwa wypisuje cholota z Czikago , wyborcy PIS , rydzyk nienawiscia zniszczyl im mozgi .