• ~buła
    (2012-02-14 06:22)
    kolejna kobietoidiotka. Kobiety strasznie schodzą na psy.
  • ~marmara
    (2012-02-14 08:35)
    A dlaczego nie z Mojżeszem?! Podróbka papieża też jakaś kretynowata podobnie jak Nicki Mintaj czy jak ją zwą!
  • ~zaz
    (2012-02-13 21:04)
    @~DO Bambo2012-02-13 18:51: Najwyraźniej nie zrozumiałeś o co chodziło temu gościowi.

    Pani, która przyszła z dziadkiem w stroju biskupa jest taka odważna bo chrześcijanie nie bronią się przed profanacją (nie są agresywni). Ale nie odażyłaby się już przyjść ubrana za Proroka Mahometa, bo to mogłoby się dla niej źle skończyć.
  • ~zaz
    (2012-02-13 21:10)
    @~Konrad Wallenrod: Ekspercie od Biblii od siedmiu boleści. Biblia nie użwa też słowa męczennik, a jedank mówi o tym innymi słowami. Tak samo nie używa słowa papież, a sam Jezus nie używa np. słowa biskup. Ale powiedział Piotrowi: "co zwiążesz na ziemii" itd. Katolicy powołują się właśnie na tę władzę Piotra. Jeśli ktoś nie wierzy Bibli to jego problem, ale co wtedy ma do gadania?
  • ~Trixx
    (2012-02-14 00:13)
    Z Prorokiem nie przyjdzie bo jest to postać kulturowo obca ludziom z europejskiego kręgu... Zapewne tez dało jej się we znaki chrześcijańskie wychowanie i to je kontestuje... Gdyby była muzułmanką, robiłaby to, co Salman Rushdie... Co w tym dziwnego... Mnie też straszono karą bożą,. a nie allachowoą... proste...
  • ~Jot57
    (2012-02-14 07:20)
    Powaliło durną babe
  • ~Nieokielzane niegrzeczne dziewczatko
    (2012-02-14 02:18)
    A HA-HA -haaaa - ~~~ ona Pomylila miejsce -
    toz to CZERWONY KAPTUREK !
  • ~Walery Wątróbka
    (2012-02-14 06:03)
    Powinna przyjść z Mojżeszem, Tylko wiara Mojżeszowa ukoi twoją dusze.Więc przyłączajcie się do Nas i rządźcie światem.
  • ~czytajacy Ewangelię i nie tylko
    (2012-02-14 07:45)
    A co ma Bóg do papieża? Poczytajcie trochę Biblii
  • ~Jan Stańczyk
    (2012-02-14 07:52)
    A co tu komentować. Na głupotę nie ma rady !