• ~GRONO STUDENTOW
    (2013-11-14 12:26)
    JAK MOGA LUDZIE LUDZIOM PISAC TAK OBRZYDLIWE TEKSTY?!!!ALE TO PRZEZ ZAZDROSC ,URODY WDZIEKU KOLTORY,INTELIGENCJI I TALENTU DANEGO OD BOGA,A NAPEWNO PRZY TAK PIEKNEJ MUZYCE ,NIEJEDNO ZAWIAZALO SIE SZCZESLIWE NAZECZENSTWO,NASTEPNIE TANCE WESELNE PRZY TAK PIEKNEJ MUZYCE,A TAKZE POWSTALO NOWE ZYCIE. MUZYKA NASZYCH DZIADKOW I RODZCOW ZOSTALA NAM ZABRANA,KTOS NAM MLODZIERZY ZABRAL TO CO MOGLO NAS TRZYMAC PRZY ZYCIU CO NAS ROZWESELALO,CO ODDALALO OD GLUPICH POMYSLOW,NIEPRZYZWOITYCH WYBRYKOW,OD DEPRESJI ITP. DOBRA MUZYKA POZWALA ZPOMNIEC WSZELKIE ZLO, POZWALA CZYNIC LUDZI WESOLYMI, WRACAC SZYBIEJ DO ZDROWIA, MUZYKA LAGODZI WSZELKIE ZLO!!!
  • ~Ola
    (2012-04-10 19:38)
    Spełnienia marzeń Pani Halinko. Jest pani wspaniała.
  • ~zbysz
    (2016-03-27 20:29)
    Szacun dla Pani Haliny
  • ~pantado
    (2012-04-10 19:46)
    gdyby nie twoje zamążpójście nadal doiłabyś krowy w Pegeerze
  • ~STUDENCI Z POLSKI
    (2013-11-14 12:01)
    DUUżżżOOOO ZDROWIA!!! HALINKA NIE WCHODZ W MUZYKE Z TAK ZWANE Z MLODYMI MODNYMI, KONTYNUUJ TO I TAK JAK ZA NASZYCH RODZCOW,BO POPLYNIESZ DO LAMUSA ,MLODZIEZOWA MUZYKA TO KORUPCJA, NARZUCONO NAM SLUCHANIA WYCIA I DARCIA PYSKOW,SZUKAMY WASZYCH NAGRAN PRZY KTORYCH BAWILI SIE NASI RODZICE I BABCIE ,A TAK NA MARGINESIE !!!-DO AKADEMIKOW ZWOZIMY NAGRANIA NASZYCH RODZICOW I BABC ZEBY POSLUCHAC POTANCZYC, ODPOCZAC,ODSTRESOWAC SIE POZAJECIACH,PRZY KOJACEJ MUZYCE,JUZ WYGLUPILI SIE NIEKTURZY NA ESTRADZIE;IRENA SANTOR,SEWERYN KRAJEWSKI,K.KRAWCZYK I INNI, NIECH WASZA MUZYKA PLYNIE,JEZELI NIE PRZEZ RADIO KORUPCYJNE,TO POZWOLCIE ZEBY MOZNA BYLO JA ODTWARZAC Z KASET I PLYT W LOKALACH W TARYFACH, AUTOBUSACH,W ROZNYCH ZAKLADACH USLUGOWYCG,LUDZIE GDY USLYSZA,BEDA SZUKAC W SKLEPACH ZEBY KUPIC,OBECNIE JEST TO ZABRONIONE-PUBLICZNE ODTWARZANIE
  • ~Mania
    (2012-07-09 15:25)
    Kolejny pisuar
  • ~bigman
    (2012-05-23 06:14)
    Fajna kiedyś, ale na starość sPISdziała.
  • ~PAN
    (2012-05-03 09:32)
    do pana : do obory wsioku i buhaje podniecać.
  • ~pan
    (2012-04-13 02:08)
    Do pantado dla ciebie baranie buchaju to szkoda slow jesteses duze zero i nie zabierajprostaku glosu.
  • ~BONO
    (2012-04-10 11:52)
    Pani Halino bardzo piękny PATRIOTYCZNY gest z Pani strony, życzę Pani wszystkiego najlepszego.