• ~h
    (2012-04-15 17:39)
    Tu potrzeba dobrego psychiatry.
  • ~~ gość
    (2012-04-15 20:56)
    Jest lepszy niż ksiądz Natanek ze swoim karate i telewizją vici.
  • ~ja
    (2012-04-24 15:24)
    ja sie zgodze ze amerykanie sraja na polske i tam sie o polsce nie mowi ale czy ktokolwiek z was polakow amerykanow slucha takej muzyki ja behemoth??? watpie.aci ktuzy jej suchaja napewno wiedza kto i skad jest ten zespul nie wazne gdzie mieszka nawet w ameryce fani znaja behemotha oni sa jedna z najleprzych kapel tego typu wiec jak nie macie pojeca o czym piszecie to nie piszcie.
  • ~patataj
    (2012-04-16 12:21)
    Proszę o drukowanie wszystkich komentarzy, nie wybiórczo, o/key ?
  • ~toparanoja
    (2012-04-16 12:16)
    Co racja to racja ! żaden polski artysta nie jest obiektem zainteresowania amerykańskiego widza, bo jest zakompleksiony i niemrawy do tego brak mu błysku jak pani Kolendzie-Zalewskiej w czasie wywiadów w TVN ! Pogubiła się w żenadzie całkowitej w dyspucie na temat 3-ch religii monoteistycznych; zwłaszcza Judaizmu z dwoma inteligentnymi znawcami tematu; żyd był doskonały, profesor też. Pani od akcji charytatywnych mówiła o swym wnętrzu i siedziała jak na "tureckim kazaniu". Panie Durczok, dlaczego nie zaprasza pan ludzi, którzy swym intelektem nie zawstydzą ani pana, ani nas, ani samych siebie ?
  • ~AMERYKA
    (2012-04-16 07:52)
    Ja mieszkam w Ameryce 25 lat i to prawda,ze jeszcze nigdy nie widzialam w zadnej amerykanskiej gazecie jakiejkolwiek wzmianki o Polsce.To jest dla nich zupelnie nie liczacy sie kraj.Nawet jesli ktos z rzadu tu przyleci,to nic o tym nie pisza ani w telewizji nigdy nie pokaza.O takich wizytach mozna tylko przeczytac w gazecie polonijnej.Pierwsze slysze,ze tu wystepuje ten d...nergal.Mozna peknac ze smiechu,kiedy piszecie,ze on podbija Ameryke.Tacy jak on,to moga tu grac na jakiejs stacji kolejki i wyciagac reke po dolara.Byla tu kiedys Doda,ale wyjechala jak zmyta,bo takiego badziewia nikt nie chcial sluchac ani ogladac.Villas spiewala w marnych knajpach do kotleta.Jarocka reklamowala sklepy spozywcze Jewel,zeby z czegos zyc,a Wy piszecie..tourne...tourne...Teraz robi tourne nergal,o ktorym nikt tu nie wie,ze taki pajac istnieje.Nie rozsmieszajcie nas ludzie O.K?
  • ~homo sapiens usa
    (2012-04-16 03:07)
    mieszkam w usa i powiem ze przez te 20 lat nic nie slyszalem o polsce ! ludzie zrozumcie amerykanie (usa) SRa... NA POLSKE ! tu sie nie mowi o polsce ! nic !! czym te media was karmia jakie to sa klamstwa he he
  • ~fela usa
    (2012-04-16 03:08)
    turne dla polonia ha ha ha ale sciema !
  • ~~ Baca Józef
    (2012-04-15 21:09)
    SUPER SATANA ! tak mógłby grać na weselach do SAMEGO RANA! . Tylko mógłby przy śpiewaniu nie warczeć jak niedzwiadek Gryzli .
  • ~~ Baca Józef
    (2012-04-15 21:01)
    Może kiedyś wystąpi na placu św. Piotra w Rzymie po przyznaniu Polsce rekompensaty za zbrodnie kościoła Rzymsko-katolickiego jeszcze z przed bitwy pod Grunwaldem 1410 roku.