• ~janusz
    (2012-05-23 08:34)
    Serdecznie gratuluję-jestem równolatkiem i pochodzę z podbeskidzia-Twoja muzyka przypominała mi o mojej tęsknocie do widioku Szyndzielni z mojego okna-teraz w Glenview dzięki twojej sugestywnej muzyce jestem tam...
  • ~61
    (2012-05-23 10:38)
    byłem widzialem było rewelacyjnie a do pani podsekretarz: w takim srtroju to można do cioci na imieniny przyjść, super koncert super atmosfera, wszystkiego najlepszego dla jubilata, chciałbym tak wygladać i byc w takiej formie w tym wieku, pozdrawiam :-))))
  • ~Małgorzata
    (2012-05-23 19:04)
    Byłam, słyszałam, widziałam nie zawiodłam się. Panie Borysie , dziękuję za wzruszenia od 50 lat. Życzę kontynuawania SWOJEJ drogi do wolności.
  • ~andowc
    (2012-05-24 14:25)
    Brakuje jemu do ś.p.Czesława(Niemen) głosu.
    "Przepił" głos w Ameryce.
    Jak był potrzebny w Polsce(Europie), to się "szlajał" po innym kontynencie.
    Przyszła "koza" do "woza" (do Polski).
    100 lat "jubilacie".
    Przestań występować z PO-paprańcami (jesteś ich "marionetką").
  • ~Pati
    (2012-05-24 17:32)
    Co do głosu Stana Borysa, to chyba człowieku nie masz słuchu, a może sam spróbujesz tak zaśpiewać? i jeszcze jedno wyjechał bo miał do tego prawo, a wrócił , bo to jego kraj, którego nigdy nie opluwał i nie znieważał, a alkoholu nie pił nigdy, ja to wiem bo go bardzo dobrze znam,także możesz go nie lubić to trzeba było nie przychodzić na koncert.Porównanie do Czesława Niemena, chyba też nie na miejscu, bo nigdy ze sobą nie rywalizowali, wręcz przeciwnie bardzo cenili się jako artyści,Niemen był wielki, a Stan Borys jest wielkim artystą, również
  • ~Ewa
    (2012-05-24 23:47)
    Stan nie pije alkoholu, nie pali papierosów, wygląda tak, że niejeden 30-latek mógłby mu pozazdrościć. Co do tekstu szanownych dziennikarzy Dziennika - na benefisie nie było Cugowskiego i Janowskiego, nie wiem, gdzie ich zobaczyliście. Pisanie tekstów "pod zdjęcia", nie będąc na imprezie, to żenua i wstyd
  • ~andowc
    (2012-05-25 14:44)
    ~Ewa
    Może za niego wyjdziesz, wygląda jak 30 latek.
  • ~andowc
    (2012-05-25 14:48)
    Pati
    Jak ja słuchałem jego "nagrania" to Ciebie nie było w "planie" Rodziców- nie narodziłaś na tym świecie.
    Jak się nie "czujesz", to nie "dosrówaj".
    Ile masz lat ? (pierdoło).
  • ~Pati
    (2012-05-25 21:55)
    @andowc
    Akurat jak on śpiewał to byłam na świecie i napewno nie srałam w pieluchy jak ty i nie słuchałam bajek. Jesteś śmieszny w swoich komentarzach, piszesz takie głupoty, że się tego czytać nie chcę. W swoim bardzo mądrym komentarzu, nazwałeś artystów występujących na benefisie 'PO-paprańcami'. Odejdź od monitora bo CI się mózg zlasuje. PO-paprańce to posłowie Platformy (nazywani tak przez internautów), ale widzę, że tobie się już mylą skróty i nazwy. Usiadł zazdrosny stary piernik, któremu nic w życiu nie wyszło i teraz wypisujesz głupoty w internecie licząc, że zabłyśnie. Jesteś na złej drodze kolego, internet w niczym Ci nie pomorze. Pozdrawiam i dobranoc.
  • ~POLAND
    (2012-05-30 22:40)
    we love you STAN BORYS