• ~U2
    (2012-05-29 09:18)
    PRZECIEŻ TO TRANSWESTYTA!!!
  • ~MiszaEgo
    (2012-05-29 10:18)
    Siła głosu, rejestr i skala konkurencyjne dla Celine Dion, perfekcyjna na żywo, z urody przypomina Natalię Kukulską, kompozycja to popowy majstersztyk Made in Sweden, nowoczesna trance'owa aranżacja, porywający refren. Wszystkie europejskie listy przebojów podbite, wszystkie pierwsze miejsca, nawet w wymagającej UK. Jest ogromny przebój, teraz czekają Stany na podbicie przez Loreen.
  • ~ddd
    (2012-07-16 18:00)
    paznokcie obgryza
  • ~Kebabik
    (2012-05-30 11:35)
    Brawo UE, typowa Szwedka. Kiedy wreszcie Abdullah z Polski?
  • ~moja moja
    (2012-05-29 18:19)
    Szwedzi zawsze mieli smykałkę do robienia POP-u na odpowiednim poziomie. Osobiście wybrałbym Włoszkę zaśpiewała fajną piosenkę
  • ~do:~700
    (2012-05-29 17:22)
    Nie zgadzam sie - jest Szwedka, poniewz ma obywatelstwo tego kraju.
    Gdzie sie urodzila i wychowala nie ma nic do znaczenia. Wazne, kim sie czuje.
  • ~...
    (2012-05-29 16:29)
    Toż to Michał Szpak! Chłopak robi karierę...
  • ~>>>>>>>>>>> ZIBI <<<<<<<<<<<<
    (2012-05-29 12:15)
    Piosenka wraz z Duńska najlepsza w calej tego rocznej edycji
  • ~emerytka
    (2012-05-29 10:30)
    Jak bardzo zmieniła się rasa szwedzka. Gdzie blond włosy i piegi ??
  • ~700
    (2012-05-29 10:25)
    Do lola
    Popatrz sama w lustro to sie przerazisz.
    Poza tym ona jest Szwedka bo sie urodzila w Szwecji i wychowal!
  • ~~asd
    (2012-05-29 10:01)
    Słaba piosenka. Nic więcej nie trzeba pisać.
  • ~Donald Pętak
    (2012-05-29 13:55)
    Z tą Euforią jednak przesadzacie.
  • ~dlycs
    (2012-05-29 09:37)
    Widziałem na youtubie... zwykły szit, jakiś facet udający panienkę dziwacznie rzuca się po scenie. Muzycznie kompletnie przeciętne, wsteczne, nic nie wnoszące. Nawet się na przebój lata nie nadaje.
  • ~wiesiołek
    (2012-05-29 09:55)
    A ja uważam, że w tym roku było fajne widowisko i Szwecji należała się wygrana, Serb, który zajął 3 miejsce też był niezły.
  • ~MM
    (2012-05-29 09:01)
    Loreen jest fajna, ale Ukraina mi sie bardziej podobala. Sam show byl tez swietny mimo, ze tego widowiska raczej sympatia nie darze.
  • ~Dzięgiel
    (2012-05-29 09:04)
    Taka z niej szwedka jak ze mnie irokez.
  • ~Nikt
    (2012-05-29 08:38)
    Do oku listki.
    Do podobnego sama zeszłaś, porównując wykonawców z Donaldiniem. Polityka i muza coś się wspólnie nie komponują.
    Pozdrawiam i zdrowego rozsądku życzę. A kawałek Loreen ogólnie niezły.
  • ~GR
    (2012-05-29 08:30)
    Brawo Loreen...fantastyczna piosenkarka , wspaniala kobieta i do tego talent i uroda.. wszystko ma aby zrobic sukces w Europie...powodzenia ...
  • ~lola
    (2012-05-29 07:58)
    Brzydka.
  • ~oku listka
    (2012-05-29 07:55)
    Noooo, jeżeli babuszki zajęły 2 miejsce, to poziom faktycznie wysoki. Coś jak nasi piłkarze i koko donuś spoko.

Może zainteresować Cię też: