• ~andrzejka
    (2012-06-02 14:32)
    szkoda słow beznadzieja -powielanie starych utworow przez mlodych -beznadzieja.utwor gdybys kochał hej wykonany przez kowalską katastrofa.prowadzenie tez nadaje sie do gimnazjum .a niegdys moja ulubiona kora niech już da sobie spokój.
  • ~fan Kultu
    (2012-06-02 18:46)
    FANTASTYCZNY !!! rewelacyjny Kazik z Kultem...Opole to nie jest festiwal dla sredniorozgarnietych widzow tefalenowskich...to koncerty, albo chociazby dzisiejszy kabareton z Janda, Gajosem, Tymem...dla inteligentnego widza, wiec nie kompromitujcie sie tymi zalosnymi wpisami...
  • ~STRASZNA CHALA
    (2012-06-03 14:35)
    ALE CHALTURA. MANN SIE STRASZNIE POCIL, SZPAK GARDLO WYDZIERAL, FARNA SIE ZATACZALA, KORA SIE NACPALA, KAZIK DAWAL JLITOWE DZWIEKI, RUSOWICZ W MIKROFON SYCZALA, MEZO I ENEJ NA HARMOSZCE GRALI, A PIJANA PUBLICZNOSC NIE REAGOWALA BO NA SCENIE BYLA STRASZNA CHALA.
  • ~rocznik'87
    (2012-06-03 12:53)
    "szalone lata 60-te" zawiodły mnie na całej linii - poza występami Ani Rusowicz i Manchester. No i prowadzący Mann Senior & Junior tez byli spoko. Moim zdaniem zabrakło atmosfery muzyki lat 60-tych w większości wykonań (poza wyżej wymienionymi :) ). Żałosne jest także to iż debiutanci musieli śpiewać za przeproszeniem "odgrzewane kotlety muzyki rozrywkowej" zamiast zaśpiewać coś swojego - wszak sami prowadzący wspominali o wydanych przez większość debiutanckich albumach. Potwierdziło sie jedno - szukasz nowych, zdolnych polskich wykonawców to nie poszukuj w TV. Ani publicznej, ani prywatnej. pozdrawiam
  • ~leosia
    (2012-06-03 12:31)
    Ciekawi mnie dla kogo był ten koncert wOpolu .Chyba dla bosów z radia i Telewizji.
    Wcale się nie zdziwię ,jeżeli abonamęnt radiowo -telewizyjny nie bedzie płacony.
    Dokąd nasi Dyrechtorzy ,będą nam próbowali wciskać kit ,kicz i byle co ,szumnie
    nazwano szalone lata .Panowie to była muzyka z prawdziwego zdarzenia a bis
    tamtych lat...to tandeta .i szajs i migotanie świateł aż w głowie huczało Panie
    Dyrektorze ,daj pan sobie spokój .Przecież już szron na głowie...nikt nigdy ...nie dorówna tamtym wykonawcą i tamtej spontaniczności.
  • ~Kazik zatrzymał się w rozwoju twórczym
    (2012-06-03 11:47)
    Pierwszy dzień festiwalu był słaby ,a uratowało go tylko Kazik w technice obrazu i dźwięku HD. Koncert Kazika byłby nudny, bo chodził bez celu po scenie i śpiewał stare znane kawałki, ale dobra forma jego muzyków i niezły kadr obrazu w HD uratowały ten koncert. Kazik zatrzymał się w rozwoju twórczym z niepokornego barda zmienił się drepczącego w miejscu. Może w swojej twórczości musiałby chwalić ludzi z PO za którymi optował, ale to nie byłby już Kazik tylko ktoś inny.
  • ~Bartuch
    (2012-06-03 10:02)
    Do Fana Kultu : Janda i Gajos- tak. Ale Tym kompletnie się skompromitował
    Twierdzisz,że jesteś inteligentny. To nie myśl ,jak baran w stadzie.
  • ~dno i wodorosty
    (2012-06-02 22:23)
    próbowałem oglądać to Opole 2012. Po 5 minutach śpiewu Kory i jej ruchu scenicznego przestawiłem na program o zwierzętach. Nie dało się.
  • ~opolanka
    (2012-06-02 17:48)
    no,to ja wysiadm,stara,brzydka w jakiś gaciach ,rozkraczona,skóra czarma w jakiś zamkach,na łbie białe pirze przyklejone bo ona jest łysa boże kto tego czubka tam wpuścił,ryczała ,krzyczała , wydobywała bliżej nieokreśly bełkot,udawała hipiske lat 60-70 To skandal płacić takiemu monstrum ,czy nikt nie czyta ,że nikt jej nie słucha .Oglądalność programów z jackowską spadł o 60 %. Stare pudło z łysym łbem i przyklejonymi kudłami.Ohyda.
  • ~drf
    (2012-06-02 14:53)
    Gdyby jeszcze z tego co ten Kazik wykrzykiwal dalo sie cos zrozumiec to moze mialoby to jakis cel. Tragicznie zagluszany przez zespol i fatalnego akustyka, slaba dykcja, tacy "artysci" sa jedynie zrozumiali na plytach.