• ~t
    (2012-07-31 12:56)
    t
  • ~Polak
    (2012-07-31 18:47)
    A czym te stare pudło może zaskoczyć. Zmarszczkami i cellulitem jedynie !
  • ~Normalna prowokacjia i drwina
    (2012-07-31 13:34)
    z narodu polskiego. Nie wiem czy jaki polak pojdzie na koncerw w rocznice kidy dzie pwostania w ktorym dziecc iddawaly zycie walczac o Polske. No i ciekwae czy to przejdzie - "chiba nie"
  • ~wolny najmita
    (2012-07-31 13:50)
    JAK JA WAS POLOCZKI NIENAWIDZĘ !
  • ~czesio & maslana
    (2012-07-31 13:47)
    Dlaczego ona nie wystąpi 19 kwietnia w dniu PO- wstania żydów ?
  • ~xenes
    (2012-07-31 13:56)
    A co ma wystep piosenkarki po 68 latach od Powstania Warszawskiego? Niepotrzebnego zrywu i kleski narodowej, zginelo bowiem bezsensownie 250 tysiecy Polakow, bo tak zadecydowal rzad w Londynie, wiedzac, ze skazuje powstancow na pewna smierc!
  • ~gosc72
    (2012-07-31 14:45)
    mam juz wnuki i prosze mlodych by wszystkich wczesniej urodzonych nie wsadzali do jednego worka, , kazdy czlowiek jest inny i nie sadze ze wsrod wspanialych mlodych powstancow nie znalezliby sie i tacy co by nie sluchali tej pani,ona jest o malym rozumku i chce istniec wiec ci ktorzy sadza ze obraza uczucia religijne chyba jej nie sluchaja i nie ogladaja ,osobiscie tez to robie bo ja poprostu ignoruje , boli mnie ze ci ktorzy uwazaja sie ze sa prawdziwymi kk taka reklame robia tej pani zamiast ja olac
  • ~Edward Gd - Osowa
    (2012-07-31 14:54)
    Jakie święto maryjne ?
    Ja mam to w ... poważaniu !
    Będę w ten dzien świętował to znaczy pił i się łajdaczył ... i tak zaswiętuję

    Ale nie przeszkadza mi jesli katolicy będą cały dzien się modlić i leżeć krzyżem w kościele
    Nawet cały tydzień niech leżą , będzie tydzień spokoju
  • ~NN
    (2012-07-31 14:56)
    Mnie tylko ciekawi w jaki sposób planują ludzie świetować ten wspaniały dzień? Jak wszyscy szczekający planują upamiętnić obchody powstania? O co wam ludzie chodzi? Co wam ten koncert osobiście przeszkadza? Życia własnego nie macie? Żyj i daj żyć innym.
  • ~MC5
    (2012-07-31 15:20)
    Re @xenes: Mieszkam od wielu lat w UK.
    Polska to moja Ojczyzna. Nie cierpię PiS, nie trawię PO. Wymioty na PSL i RP.
    Kilkanaście dni temu (19. lipca) pochowałem moją Mamę. W styczniu skończyła 90 lat. Sanitariuszka Powstania Warszawskiego (zgadzam się z Tobą - haniebna hekatomba ludzi i zagłada Miasta oraz kwiatu polskiej inteligencji). Nagrodzona Krzyżem Walecznych i Virtuti Militari, a niewiele osób dzierżyło obydwa odznaczenia. Po wojnie dwa lata w stalinowskim więzieniu.
    Umierała ponad dwa tygodnie. Pytała się mnie, w ostatnich swoich dniach, o cel występu KOGOKOLWIEK, ze światowego popu, w Warszawie – właśnie 1. sierpnia…
    Jeśli tego nie rozumiesz, co mnie oburza – zorganizuj koncert Madonny w Londynie, w Poppy Day…
    W Wielkiej Brytanii to jest PAMIĘĆ!. Nie, nawet, z IIWW, a z IWW. Po prawie STU latach, po tragicznej, bezsensownej, masakrze na polach Sommy i Verdun.
    Jedno pytanie:
    Dlaczego, k…., nie szanujecie Historii mojej Ojczyzny???