• ~KONFESION
    (2012-07-31 06:48)
    ...Na ZAWSZE Rysiek POZOSTANIE w mojej...PAMIECI!!!
  • ~w.
    (2012-07-31 09:28)
    BalcAr... kto to pisał?
  • ~Keszi .
    (2012-07-31 15:42)
    Balcer ? XD
  • ~Tade
    (2012-08-02 22:16)
    Rysiek Riedel był wielkim artystą. Każdy artysta jest trochę z innego świata. Nie może być zwyczajny. Maciej Balcer ładnie śpiewa, ale brakuje mu wyjątkowości i jest raczej dobrym rzemieślnikiem - nie jest wielkim artystą.
  • ~pff
    (2012-08-02 23:13)
    Rysiek, odejdź wreszcie! Dżemu nie da się już słuchać!
  • ~akron
    (2012-08-03 09:43)
    Rysiek bedzie zawsze z nami !!! Rysiu hopie , pamietamy Cie !!!
  • ~małą
    (2012-08-08 16:22)
    Było pięknie !!!, ale Balcar ... to nie to ! Rysio Riedel jest niezastąpiony i nikt Go niezastąpi ! Dżemu z Balcarem słucham tylko na festiwalu bo koncert jest dla Ryśka i są jego piękne utwory - utworów obecnego Dżemu nie znam.Uważam,że Maciek Balcar patrzy na ludzi lubiących Rysia Riedla z taką lekką kpiną i ironią,a fanów ma tylko dzięki Rysiowi,no chyba że są Ci młodsi których nie było na świecie za życia RR. Najpiękniejszy moment festiwalu to ten gdzie w nocy na telebimie pojawiło się zdjęcie RR tak fajnie patrzącego - zawsze gdy Go widzę to mi przykro !!! Wiem,na pewno wiem,że gdyby Rysiek żył to miałabym z Nim wspólny język i temat do rozmowy, bo ... ! Chociaż Go nie znałam to przyjaciela straciłam - to takie dziwne,że tak to czuję !!!
  • ~mała
    (2012-08-08 18:44)
    ...bo mam takie samo spojrzenie na świat,ludzi i poglądy na to co Nas otacza wkoło. m.in. "...w życiu najważniejszy szmal..., kto ma forsę ten ma świat..." i chociażby to,że nie ma ludzi bezinteresownych,którzy pomogą i nie oczekują nic w zamian, a Rysiek taki właśnie był - bezinteresowny.
    Ja nie raz za swoje dobre serce,bezinteresowność i chyba naiwność - "z naiwności w oczach chłopca dziś już wielu śmieje się..."- w wiarę w dobrych ludzi dostałam od życia po dupsku i w końcu znowu pytanie "jak żyć, jaka mam w końcu być..." I jak tak pomyślę to do jego utworów dopasować mogę całe swoje dotychczasowe życie. Moi bliscy mówią mi że jestem jakby nie z tego świata bo nie mogę pogodzić się z otaczającą mnie rzeczywistością, a Rysiu Riedel był taki sam :) Czyli to się nazywa fachowo podobieństwo lub pokrewieństwo dusz.
    Dokończyłam myśl ,żeby nie było żadnych domysłów i dziwnych podtekstów,bo od TEGO to mi bardzo daleko.
  • ~jolcia...n,e@
    (2012-08-09 21:10)
    To z nimi powstała kilka lat temu świetna płyta "2004" z przepiękną balladą "Do kołyski", a także najnowsze dzieło, krążek "Muza", na którym nie brak znakomitych piosenek. To chyba najostrzejszy materiał w historii Dżemu. Także najdłuższy i najbardziej zróżnicowany. Słuchając go czujemy, ze mamy do czynienia ze starym, genialnym Dżemem, odnajdując w słowach duch Ryśka Riedla.