• ~DSm
    (2012-09-12 09:18)
    Świetne zdjęcia, brawo!
  • ~wera
    (2012-09-12 17:31)
    Jest przykładem kobiety, która "na starość" pięknieje.
  • ~Niorek
    (2013-02-22 00:11)
    Patrzcie plastikowe, miauczące lale co to jest talent, smak muzyczny i charyzma.
    Bardzo dobra płyta. Płyta jakich obecnie się nie spotyka.
    Pani Grażyno, już czekam na kolejna i wiem ze nie musze prosić
    o konsekwencję w działaniach. Będzie. To pewnik!!!
    Proszę nie przejmować się szczekaniem chamskich prymitywów wychowanych na "majteczkach w kropeczki" czy innych "weekendach".
  • ~fanka(Pani Grazyny rzecz jasna)
    (2012-11-19 21:26)
    To bardzo dobra wiadomosc.Nawet Pawlaka przebila!
  • ~jurek
    (2012-10-25 16:56)
    Wreszcie cos na poziomie w rodzimym wydaniu.Fantastyczna płyta-gorąco polecam.Dziękuje Pani Grażyno.
  • ~NASTKA
    (2012-10-15 05:11)
    Ci, którzy obrażają największą polską gwiazdę sceny muzycznej, są debilami - dlatego żaden komentarz kolejnej Osoby nie odnosił się do chamskich słów -...- jakie to znamienne - !!! - to świadczy o tym, że Melomani słuchający Grażyny Łobaszewskiej są PONAD CHAMSTWO - !!! - To jest wskazanie, że tak znamienitej artystki SŁUCHAJĄ ZNAMIENICI LUDZIE -... .
    JA DO TYCH LUDZI SIĘ ZALICZAM.
  • ~Nesteor
    (2012-09-13 15:39)
    Przepalony i przepity (zapewne) glos. Ale nie da się ukryć - seksowny i piekny.
  • ~Bader
    (2012-09-12 18:32)
    To jest Pani Grażyna Łobaczewska - żadna ona. To po pierwsze. Nie skrzecz na forum to po drugie. Przemilczę po trzecie i po czwarte bo jeszcze z rozpaczy targniesz się na życie
  • ~ret
    (2012-09-12 18:15)
    Co za amator pisał ten tekst? Poprzednia płyta Łobaszewskiej ukazała się 2 lata
    temu, a nie 16.
  • ~ONA TAKA LEGENDA JAK ZE MNIE KOLENDA
    (2012-09-12 14:18)
    KASA SIE JEJ SKONCZYLA I DO SKRZECZENIA ZA FORSE POWROCILA. JAK SKRZECZENIE NIE DA KASY TO BEDZIE POKAZYWAC POMARSZCZONE SEKRETY, I POTEM BEDZIE MIALA PRZYZWOLENIE NA KUPIENIE W BIEDRONCE JAKIES JEDZENIE.