• ~Agata_Śląsk
    (2012-09-20 14:06)
    Kochani chłopcy, dziękujemy za niesamowite show i chcemy więcej! :*
  • ~Dżony
    (2012-09-20 15:31)
    Wspaniały koncert, atmosfera, muzyka! +tłum ludzi idący mostem Poniatowskiego śpiewający wstawki z Viva La Vida!
  • ~aga
    (2012-09-20 11:30)
    to było coś niesamowitego, pieknego, po prostu nie ma słow!:)))))
  • ~bezrobotny.
    (2012-09-20 11:45)
    Biednym Polakom zacz<yna brakowac na chleb, a dla lemingow sa super-igrzyska.
  • ~f76
    (2012-09-20 11:51)
    Ja nie byłem, czego bardzo żałuję ale za to wyśniłem sobie koncert Coldplay. Też był super. Nawet powiedziałem Chrisowi, że mój 3,5 letni synek jak jedzie ze mną autem i słuchamy muzy pyta się: Hej, dad, is it Coldplay? Yes, my son. It is. - na co Chris zaśmiał się...
    Pozdrawiam fanów i obiecuję, że trzeciego już nie odpuszczę... :)
    To i tak najlepsza grupa na świecie. Mimo gorszej ostatniej płyty...
  • ~żanpjer
    (2012-09-20 12:05)
    troszke za słabo czadzieli w ogóle nie było słychać gitar, tylko jęczenie pudła, wokal też mógłby się natępnym razem lepiej postarać bo nie wyrabiał reszta ok koncert jak koncert właściwie już o nim zapomniałem. jutro jadę do Oslo na slatanic skullfuck może z tej imprezy przywiozę lepsze wrażenia
  • ~emi
    (2012-09-20 12:51)
    Coś niesamowitego. Naprawdę wspaniały koncert. Genialna interakcja zespół-publiczność. Nakręcaliśmy się nawzajem:D
    Nie wiem, jak trybuny i Golden Circle, ale płyta bawiła się fenomenalnie :)
  • ~do reality show polska
    (2012-09-20 13:50)
    GET LOST YOU STUPID PRATT!
  • ~tylko pytam
    (2012-09-20 13:54)
    do 'reality show polska'

    a tobie lemingu kto doszczetnie wypral ptasi mozdzek???

    Chcesz by cie na serio brano a 'polska' piszesz przez male 'p'???

    POmioty ciesza sie z byle czego a tanimi wystepami i igrzyskami przeslaniaja sobie SMUTNA RZECZYWISTOSC!

    P.S. So you thing you are 'educated'??? buhahaha
  • ~KAROL
    (2012-09-20 15:33)
    TE HIGIENISTKA...PIWO MEZU KUPILAS, SMIECIE WYRZUCILAS, NO TO DO ZMYWANIA SIE WEZ...TO NIE DLA CIEBIE FORUM...