• ~gosc jacek
    (2012-09-22 12:43)
    michael jackson the king of pop rock and soul geniusz to killer muzyczno taneczny dzis to pozostali to odpadli kiepskiej jakosci muzyczni m jackson to byl wizioner wyprzedzal wszystkich o kilka lat zawsze lov mike
  • ~reja
    (2012-09-22 13:11)
    Michael Jackson wielki artysta, bardzo dobry człowiek. Media muszą odpowiedzieć sobie na pytanie, które Michael zadaje: Who is BAD?. Kto jest zły?. Media mają na sumieniu tego wspaniałego człowieka.
    Chciał zmienić świat - Heal the world. Uwrażliwiał ludzi na problemy świata i dzieci. We are the world, we are the children...
  • ~kola
    (2012-09-22 14:16)
    mj king of pop nr1 nazwany bogiem on był bogiem wracaj królu plissssssss bo teraz same boroki są King Of Pop MJ
  • ~gerry5
    (2012-09-22 14:51)
    ofiara illuminati
    ale sam się sprzedał na poczatku
  • ~Aneta
    (2012-09-24 17:52)
    Och BAD mimo upływu 25 lat jest wzorem dla prawdziwego artysty jak robić koncert.Pasja, namiętność,taniec, śpiew!Prawdziwy geniusz muzyczny, mag sceny i król publiczności.Michael jest jedyny, niepowtarzalny i niezwyciężony.Ten koncert to cudo!! To nie wspomnienia ale rzeczywistość.Eskapizm najwyższej marki.
  • ~MJ
    (2012-09-22 16:03)
    do gerry5 On nie byl ofiara illuminati , wiesz ze dzwoni ale chyba nie wiesz w jakim kosciele ,on sie sprzeciwil illuminata pokazal to w teledysku black or white i potem illuminati zaczeli go niszczyc bo on sie sprzeciwil,i nie sam sie sprzedal tylko moglo tak byc ze kiedy mial 5 lat jego Ojciec go sprzedal a kiedy on mial 20 lat zrozumial wszytsko i zwolinil Ojca ,odciol sie od rodziny i walczyl z illuminatmi ,praktycznie przez cala kariere.
  • ~Jolanta
    (2012-09-22 21:17)
    Już się cieszyłam,że to fajny artykuł,a tu taka wpadka; to nie "Jacko" tylko Michael Joseph Jackson,czy jeszcze do tej pory nie wiecie,że to było obrzydliwe przezwisko,które raniło serce Michael'a
  • ~nic nie wiedząca
    (2012-09-23 18:30)
    Cyt.
    Uczę się ciebie, człowieku
    Powoli się uczę, powoli
    Od tego uczenia trudnego
    Raduje się serce i boli.

    O świcie nadzieją zakwita
    Pod wieczór niczemu nie wierzy
    Czy wątpi, czy ufa-jednako-
    Do ciebie, człowieku należy

    Uczę się ciebie i uczę
    I wciąż cię jeszcze nie umiem-
    Ale twe ranne wesele,
    Twą troskę wieczorną rozumiem.
  • ~Ania
    (2012-09-24 00:30)
    koncert jest super, zresztą jak wszystko czego MJ się dotknął. To był mega talent i mega człowiek, tylko dlaczego wciąż jesteśmy głusi na jego wołanie o pokój, miłośc i wrazliwosc na ludzkie cierpienie...
  • ~n,
    (2012-09-24 18:53)
    Absolutnie genialne!!!

    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=inZdGm42xuc

    Fani Michaela są nie do pobicia!!!