• ~krystyna
    (2012-10-21 10:49)
    MAM ŁZY W OCZACH,BARDZO GO LUBIŁAM.ŻAL.
  • ~KJ
    (2012-10-21 12:11)
    Re @wie lebny 11:49: dlaczego ŚMIECIU (bo najłagodniej śmieciem cię trzeba nazwać!!!) przy tak tragicznym dla wielu wydarzeniu dodajesz do mojego komentarza swoje chore z nienawiści brednie?
    Co ty możesz wiedzieć o stosunku Przemka Gintrowskiego do religii i Kościoła?
    Sądząc po wykasowaniu z mojej wypowiedzi części o komunistach - jesteś jednym z tej esbecko-komsomolskiej bandy, ktorą Przemek tak bardzo gardzil...
    Daj Rodzinie Przemka pochować Go w spokoju!!!
  • ~kobieta
    (2012-10-27 19:21)
    żal i i smutek...dlaczego odchodzą ci którzy nie powinni???
  • ~b-2
    (2012-10-22 01:22)
    i po co ci to było?
  • ~tawerniak
    (2012-10-21 19:50)
    Odeszło tylko ciało, jego muzyka będzie zawsze
  • ~wiosną 2013 miała być premiera - nie zdążył...
    (2012-10-21 13:58)
    Przemysław czytał moje wpisy, rozmawialiśmy o nich, o Polsce, aż w końcu powzięliśmy plan, że wspólnie stworzymy dwie pieśni smoleńskie. Ich premierę zaplanowaliśmy na wiosnę przyszłego roku.

    Kilka dni temu dzwoniłem, miał słaby głos, ale pocieszał, że to nie pierwsza jego walka i na pewno będzie lepiej, siądzie do pianina i skończy.

    Piękne zdanie urwało się w niespodziewanym momencie, ale skończymy te pieśni, skończymy je dla Przemysława. On Tam już spotkał się ze swoim Prezydentem i ludźmi z pokładu Tupolewa.

    Muzykę, piękną, pisze młoda wrocławska kompozytorka Konstancja Kochaniec.

    Konstancjo, teraz w naszych pieśniach zabrzmi jeszcze jedna nuta żalu, żałoby po stracie, której nikt nam nie powetuje.

    Słowa pisałem specjalnie dla Przemysława, dla jego głosu, wrażliwości i człowieczeństwa.wPolityce.pl
  • ~Muzykę do filmu "Człowiek z żelaza"
    (2012-10-21 12:52)
    skomponował Andrzej Korzyński !!! Amatorka w tej gazecie na maksa !!!
  • ~a MURY STOJĄ!!!
    (2012-10-21 12:44)
    Rządy zbirów 1940-1990! Rządy uwłaszczonych klonów zbirów /sld+po+psl+palikot/1990-2012!!!
    Cytuj
  • ~MURY NIE RUNĘŁY W 1989
    (2012-10-21 12:37)
    -RZĄDY ZBIRÓW1940-1990!
    -RZĄDY UWŁASZCZONYCH KLONÓW ZBIRÓW -/SLD+PO+PSL+PALKOT/ oraz postępujący V ROZBIOR POLSKI!
  • ~QueSeraSera
    (2012-10-21 12:30)
    Znowu ten sam cyrk - jedno zdanie, zmiana strony, jedno zdanie, zmiana strony...

    A paszli w ******