• ~krystyna
    (2012-10-21 10:49)
    MAM ŁZY W OCZACH,BARDZO GO LUBIŁAM.ŻAL.
  • ~rj
    (2012-10-21 12:10)
    Dzięki Przemku za to co robiłeś.
    Tam nie spotkasz się z tymi skorumpowanymi łajdakami.
  • ~b-2
    (2012-10-22 01:22)
    i po co ci to było?
  • ~piotr
    (2012-10-21 11:15)
    Odszedł do lepszego Świata, Jego muzyka pozostaje z nami, wciąż mamy przed sobą Mury... Niech spoczywa w pokoju wiecznym, Amen [*]
  • ~kobieta
    (2012-10-27 19:21)
    żal i i smutek...dlaczego odchodzą ci którzy nie powinni???
  • ~tawerniak
    (2012-10-21 19:50)
    Odeszło tylko ciało, jego muzyka będzie zawsze
  • ~Jesienny
    (2012-10-21 11:55)
    Niedoceniony Bard,,,
  • ~KJ
    (2012-10-21 11:26)
    Poznałem Przemka w okresie pierwszych lat istnienia tria G-K-Ł. W czasie "Riviery-Remontu", półlegalnych występów. Pamiętam Go z ulicy Cieszyńskiej w Warszawie.
    Zawsze był nieprawdopodobnie otwartym, przyjacielskim, szczerym wobec wszystkich człowiekiem.
    W ostatnich latach swojego życia nie mógł pogodzić się z faktem, że prawdziwymi władcami Polski są po 1989 roku komuniści (przeciwko którym tyle lat walczył) i zeszmaceni, chciwi, skorumpowani działacze dawnej opozycji - bez względu na partyjną przynależność - dzisiaj rządzący Polską...
    Teraz Przemek wszystko ma już za sobą; siedzą gdzieś teraz w niebiesiach razem z Jackiem, popijaja wódeczkę i komponują, tworzą, śpiewają.
    Odszedł jeden z najbardziej uczciwych ludzi "tamtych lat", jaka cholerna szkoda!!!
  • ~ZbyszekD
    (2012-10-21 12:07)
    Jakiś mądrala,,redaktor'' na portalu WP napisał, że on skomponował ,,Mury'' co jest oczywiście nieprawdą, ale mimo to to był WIELKĄ LEGENDĄ POLSKIEJ PIEŚNI. Na szczęście mam parę jego płyt - jego i w tercecie. A tak na marginesie dlaczego wielcy Polskiej piosenki tak szybko odchodzą np. Grechuta, Niemen, Nalepa, Kubasińska.
  • ~KJ
    (2012-10-21 12:11)