• ~Sonia
    (2012-11-26 18:36)
    no prosze i nikt sie ich nie czepia o marihuane itd itd tak jak w Polsce o pare ziolek Kora na tapecie jak kryminalistka a co ponietorzy krzycza nie dla marihuany a w Netherlands nadal w kafejkach mozna legalnie bez ogladania si eza siebie czy cie glina nie capnie zapalic i nie tylko obywatelom ale turysci rowniez Bravo Rolling Stones z Mick Jagger I Ketih Richards
  • ~Bibilijny
    (2012-11-26 19:10)
    I tak ponownie zaczyna się trasa grupy The Rolling Stones.

    Dla mnie osobście to małpi cyrk , który juz trwa 50 lat. Jak mój onegdaj nauczyciel w szkole ludowej wpajał nam w głowy , uczniom w wieku 10-12 lat : im więcej głupich tym lepiej dla mądrych. Ale nie moje małpy i nie mój cyrk.
  • ~a ga1967850
    (2012-11-26 20:30)
    no i bosko.oby tak dalej.Od lat kocham Stonsów-za wszystko.Szkoda,że Polska tym razem za daleko.
  • ~znawca50
    (2012-11-26 20:34)
    Tu chodzi o gigantyczne pieniadze (bilety,DVD,CD,filmy/wywiady itp). Ogladalem ich w 2003. w Niemczech i bylem zadowolony. Ale zrozumialem ze tu najmniej chodzi o muzyke. Na poczatku...taaa na poczatku to ja tez mialem tylko 16 lat kiedy zaczalem sluchac tej muzyki z plyt i marzyc o "ich zyciu". Tera' inaczej patrze na to wszystko!
  • ~rezox63
    (2012-11-26 20:59)
    Jaki były???Kto to pisze ludzie
  • ~Mozart placze
    (2012-11-27 07:00)
    Ruszyly po melony. Rycza nia na calego. To nie polifonia Mozatrtowska. To ryk i kszyk. No ale inni to lubiom.
  • ~Bader
    (2012-11-27 07:24)
    ~Mozart placze ? A cóż mają powiedzieć ci którzy czytają Twoje gryzmoły.
  • ~kizia
    (2012-11-28 08:37)
    To jakaś szopka. oddział geriatryczny na scenie a ludzie za to płacą. NIEPOJĘTE.
  • ~hehe
    (2013-01-26 09:56)
    Brawa dla dziadków. A absolwenci szkół ludowych niech zostaną przy swoich biblijnych bajkach.
  • ~Dr Pocisk
    (2013-02-21 16:41)
    Ileż można słuchać I can't get no ...
    Ja już nie mam siły.