• ~aadd
    (2012-12-11 21:18)
    Nie ten adres smreku, pomyłka, lecz obsesję
  • ~Smerk
    (2012-12-11 16:36)
    Dlaczego nie wyprowadza sie do Izraela, tam beda sie czuli jak u siebie w domu.
  • ~Olinek Okrąglinek
    (2012-12-11 17:06)
    No nic ciekawego .Typowy target "młodych weykształconych z wielkich ośrodków" czyli co powiedzą że dobre to będziemy klepać
  • ~Polak
    (2012-12-11 17:55)
    Do smreka - ciekawe, co by robił w Izraelu 100% Polak?
  • ~widz
    (2012-12-11 21:00)
    Aktor ? to aktorskie DNO;widziałem go w teatrze z Kasprzyk;uratowała przedstawienie.
  • ~teatroman
    (2012-12-11 21:21)
    Naprawdę niezły aktor. Widzieliśmy Małaszyńskiego w 5 przestawieniach na przestrzeni wielu lat. Ten śmiech w Berku jest zamierzony. Super grał w "Słudze dwóch panów", niestety już sztuka zeszła z afisza, po wielu latach grania.
    Gusta muzyczne niezłe.
  • ~Gość
    (2012-12-11 22:48)
    Do niby widza! Taki z ciebie widz jak ze mnie baletnica! Masz klapki na oczach.
  • ~zdesperowany
    (2012-12-12 05:19)
    Powraca wciaz ten sam temat,ten sam znak zapytania.Moze juz naprawde mamy wszyscy dosc tych samych problemow.Czy obecna Polska to juz zdecydowany Izrael. Swiece i jarmulki w sejmie,jarmulki na glowach najwazniejszych osob w Polsce.Moze nasi w.bracia sie odwzajemnia i wloza rogatywki czy czapki krakowskie a do wlasnego rzadu wybiora 90 proc. Polakow ?
  • ~gość asa
    (2012-12-12 11:36)
    Tylko dlaczego ten temat jest poruszany przy okazji prezentacji gustów muzycznych aktora, który jako jeden z nielicznych nie ma korzeni judaistycznych?
    Powinno być o muzyce, a nie o antysemityźmie polskim. Ten aktor nie ma znienawidzonych przez was korzeni, dlatego ma problem z rolami i krytykami, ale co was to obchodzi? Ważne, żeby zbłaźnić się wyzwyskami, nieważne pod czyim adresem. Naprawdę żałosne.
  • ~aurelia
    (2012-12-17 15:19)
    dziwny zestaw...inaczej " widziałam" pana Pawła...