• ~funky fan
    (2012-12-30 18:58)
    Stary nudziarz...mialem 1 jego plyte ale dalem ja znajomej-za darmo!
  • ~xyz
    (2012-12-30 19:19)
    Ty fynky fan durny jesteś i tyle. Pewnie nie znasz angielskiego i nie wiesz o czym Leonard śpiewa! Dla ciebie tylko majteczki w kropeczki.Powodzenia dzwońcu!
  • ~funky fan
    (2012-12-30 21:03)
    Funk i Funk/soul music to nie majteczki w kropeczki!!...a i tak mam was obu gdzies! Angielski znam na tyle ze moge pogadac ale te biadolenie Leonka nigdy nie bede sluchal. Tyle!
  • ~Irena12
    (2012-12-30 23:42)
    Byłam na koncercie 2 tygodnie temu (w Kanadzie, bo tu mieszkam od lat).
    Tak, jak słuchałam go pod koniec lat 60-tych z naboznym skupieniem (nie przeszkadzało mi, ze nie znałam języka angielskiego), tak też słuchałam go 2 tygodnie temu. Ogromny profesjonalizm, szacunek dla słuchacza, ponad 4 godziny wspaniałej poezji i muzyki.
    I tu uwaga - nie wszystkim to leży, kazdy ma inny gust. Trzeba trzeba wypisywać głupie komentarze na ten temat? Komentuj to, co lubisz, jeden z drugim i trzecim - zwłaszcza, jeśli rzecz dotyczy sztuki. Leonard Cohen sprawia radość tym, co go słuchaja i doceniają, na siłę nikomu nic nie wciska...
  • ~MELANIA
    (2012-12-31 07:23)
    WIELKI ARTYSTA O NIEPRZEMIJAJĄCEJ SLAWIE ! I TYLE W TEMACIE...
  • ~zocha
    (2012-12-31 09:15)
    Cohen jest genialny! Słuchanie jego muzyki, zwlaszcza gdy rozumie sie słowa, to relaks,oraz odczucie piekna. Kto tego nie czuje trzeba mu tylko współczuć.
  • ~MOsiek
    (2013-01-01 01:17)
    POpularny, bo Garbatonosy.
    Tyle w temacie.
  • ~Stiff
    (2012-12-31 16:42)
    Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie i wszystko jasne all is clear
  • ~hrabia
    (2013-01-01 10:24)
    młody i głupi Polak to przykre zjawisko społeczno-artystyczne, a komentarz takiego czlowieka ma w sobie wiele z prawdy polskiego spoleczeństwa AD 2013. po raz pierwszy posłuchałem Cohena, gdy miałem 16 lat i do dzisiaj jestem jego fanem, choć po drodze zmieniłem wielokrotnie upodobania muzyczne.
    demokrację mamy także w muzyce - można nie słuchać, ale po co zaraz pokazywać ile się IQ - żenada.
  • ~MELANIA
    (2013-02-16 14:59)
    JEST GENIALNYM, NIEPOWTARZALNYM ARTYSTĄ W SKALI ŚWIATOWEJ , A ŻE MA GARBATY NOŚ - TRUDNO, 65% LAUREATÓW NAGRÓD NOBLA MA GARBATY NOS.