• ~Kiss
    (2013-01-27 17:51)
    Crazy Nights
  • ~kgm
    (2013-01-26 23:35)
    każdy ma własne muzyczne poprawiacze nastroju, jak jemu podnoszą... to niech sam ich słucha a nie wciska innym swoje kawałki
  • ~d'Wuja
    (2013-01-27 03:07)
    doczepianie uwertury 1812 Piotra Czajkowskiego do tych knotów to gorzej niż zbrodnia!
  • ~stary słuchacz
    (2013-01-26 13:50)
    eeee ...
    a gdzie Epitafium? Schody do nieba? Wielki spektakl na niebie? Cziewczyna o perłowych włosach?

    brak Luisa Armstronga i jego "What a wonderful world " jest niepodważalnym dowodem że nasz pan doktorek skrobał głupoty na zlecenie przemysłu fonograficznego. Na liście nie ma tytułów które - ze względu na czas powstania - NIE są w łapach koncernów.
  • ~Slamazzar
    (2013-01-26 18:25)
    @stary słuchacz

    "Epitafium" na poprawę nastroju? Absurd. To jeden z najbardziej posępnych utworów, jakie ludzkość stworzyła. Zresztą "Sunny" od Bonny M też jest raczej przygnębiające niż rozweselające.

    Co innego "What a Wonderful World". Ta piosenka zasługuje na jedno z pierwszych miejsc, jeśli nie pierwsze.

    Od siebie dodałbym "I'll find my way home"... i kanon w D-dur Pachelbela.
  • ~ha ha
    (2013-01-26 13:01)
    uwertura czajkowskiego gdzie jest boże cara chrani, tak samo jak dojczland iber ales, zawsze mnie pozytywnie nastraja, przy goleniu zaś puszczam sobie międzynarodówkę
  • ~HombreE
    (2013-02-21 19:28)
    co za bełkot pseudo naukowca
  • ~żenada
    (2013-02-02 14:02)
    A może jakieś konkrety? Gdzie i przez kogo były prowadzone te badania. Jaka była próbka i metodologia? Podwójnie ślepa próba? Oj pismaki...
  • ~Witz
    (2013-01-27 04:29)
    a piekło przed nim [razem ze zgraja przydupasów!] otworem...
  • ~Slamazzar
    (2013-01-26 19:43)
    @stary słuchacz
    "Epitafium" na poprawę nastroju? Absurd. To jeden z najbardziej posępnych utworów, jakie ludzkość stworzyła. Zresztą "Sunny" od Bonny M też jest raczej przygnębiające niż rozweselające.

    Co innego "What a Wonderful World". Ta piosenka zasługuje na jedno z pierwszych miejsc, jeśli nie pierwsze.

    Od siebie dodałbym "I'll find my way home"... i kanon w D-dur Pachelbela.