• ~22
    (2013-04-09 15:35)
    pysk jej obije i porzuci normalka
  • ~SaaS
    (2013-04-10 05:52)
    kobieta plus islam równa się ucieczka lub niewolnictwo - ciekawe co wybierze
  • ~zycze wrazen
    (2013-05-04 01:37)
    Oblakana rodzinka Jack son,rodowodem z Jack-a/Kuby Rozpruwacza.Zycze wrazen z waszymi bozkami/demonamy!!!
  • ~wiewiórka
    (2013-04-10 16:50)
    Nie napisaliście którą żoną jest w kolejności do łoża.
  • ~yrtyrt
    (2013-04-10 10:04)
    co "murzyńscy książęta" ???
  • ~pzpr
    (2013-04-10 09:39)
    ona ma 47 lat,troche silikonu i botoksu,nie wiem czy ten upał nie rozpuści jej silikonu w posladkach i botoks na gębie.
    ona zasili stodo baranów albo kuz,bo wielbłąd stoi wyżej niż kobieta,islam to jest niebezpieczne wyznanie a szczególnie dla tych co go przyjmują jako ludzie dorośli.W tym trzeba się urodzić.Mysle że w lipcu wróci do swojego kraju.
  • ~Jan Bohynski
    (2013-04-10 07:55)
    Dla arabow, czarni sa mniej warci od zwierzat, nie mowiac juz o tym, ze kobieta jest mniej warta od osla. Czrna kobieta, chociaz troche odbielona, wzorem brata, jest w dalszym ciagu nikim, a wlasciwie niczym, w swiecie ktory sobie wybrala, albo wlasciciel stada koz ja sobie wybral. Jest mniej warta od arabki, ktora jest mniej warta od osla i mniej warta od bialej, ktora jest nic nie warta. Niech lepiej trzyma paszport USA pod burka. Moze sie szybko przydac. JB
  • ~Jan Bohynski
    (2013-04-10 07:55)
    Dla arabow, czarni sa mniej warci od zwierzat, nie mowiac juz o tym, ze kobieta jest mniej warta od osla. Czrna kobieta, chociaz troche odbielona, wzorem brata, jest w dalszym ciagu nikim, a wlasciwie niczym, w swiecie ktory sobie wybrala, albo wlasciciel stada koz ja sobie wybral. Jest mniej warta od arabki, ktora jest mniej warta od osla i mniej warta od bialej, ktora jest nic nie warta. Niech lepiej trzyma paszport USA pod burka. Moze sie szybko przydac. JB
  • ~Bader
    (2013-04-09 21:04)
    Niektóre Polki przy okazji przejścia na Islam przeszły sporą szkołę życia. Ale cóż tam Spaß muss sein.
  • ~Jan Bohynski
    (2013-04-10 01:27)
    Nareszcie zamilknie. JB.