• ~polak_alkoholik
    (2013-05-03 21:39)
    Szkoda lubiłem Nirvanę, HIV nie wybiera...
  • ~Ula
    (2013-05-04 16:46)
    Wstyd mi za chamskie komentarze. Jeszcze nie wiecie - Wy piszacy je, jaki koniec Was czeka. Jak macie pluc jadem, bo na nic inteligentniejszego Was nie stac, to juz lepiej nie odzywajcie sie wcale.
  • ~Pawlis
    (2013-05-05 19:38)
    Do wieleb nego. Wachaj jajca cioto !!!
  • ~Ataman
    (2013-05-05 12:42)
    ileś tam bny, to już znamy twój autorytet, to teraz stój na straży i już wskakuj na fora o różowych okularach
  • ~Aśka
    (2013-05-05 11:15)
    Lubie tez muzyke rockową, jest duzo fajnych zespołów i swietnych utworów dobrej muzyki z tego gatunku, (heave metal raczej nie lubie za ciężkie jak dla mnie ) ale nie wiem kto?
  • ~Kopernik
    (2013-05-05 11:11)
    Człowiek jest prostą istotą. Przyzwyczaja się do miejsc i ludzi jakby mieli trwać wiecznie, zapominając o nieuchronnej smierci. Wydaje nam się że nas to nie dotyczy a jednak koniec jest tak bliski i "łatwy" dla wszystkich. Smierć Jeffa jest tragedią, która miała się nigdy nie wydarzyć. A jednak. Odchodzą najlepsi ludzie tego swiata. R.I.P Jeff! Hell Awaits.
  • ~Ataman
    (2013-05-05 01:03)
    Proszę osoby które nie są w temacie o niewypowiadanie się, oraz nie wykazywanie się ignorancją, indolencją i uszanujcie śmierć tego muzyka.
  • ~@Ula
    (2013-05-04 23:35)
    "~Ula2013-05-04 16:46
    Wstyd mi za chamskie komentarze."

    ..masz syna? jak masz to wychowaj go na narkomana. Powodzenia!
  • ~oburzony
    (2013-05-04 17:36)
    Niby Dziennik, poważne media, a tu taki plebs się kręci na forum. Nie znali człowiek, a mają najwięcej do powiedzenia. RIP JEFF!!! Zostaniesz na zawsze w naszych sercach i umysłach dzięki swojej wspaniałej muzyce.
  • ~vn
    (2013-05-04 22:01)
    Od samego słuchania takiej muzyki można zawału dostać , nie dziwie sie że muzycy metalowi długo nie żyją