• ~satyr
    (2013-06-15 13:36)
    Zapamiętałem tylko 1-dną jej piosenkę.
    "Człowieczy los".
    http://www.tekstowo.pl/piosenka,anna_german,czlowieczy_los.html
  • ~dlaczego nie rodzina
    (2013-06-16 08:27)
    Dlaczego Joanna Moro, a gdzie Rodzina ???
  • ~zgryżliwa
    (2013-06-19 13:01)
    Anna German była wielką gwiazdą o niepowtarzalnym głosie i dlatego jest mi
    ogromnie przykro że ktos dopuścił Moro by tak zchustała jej piekną piosenke
    " Człowieczy Los ' temu komuś kto dopuścił ją do śpiewu ,nie wybaczę ...to
    był dla mnie dramat że można tak nieczysto zaśpiewać ,mało tego poważyć
    sie na zaśpiewanie tego utworu...wiem co mogli przezywać jej bliscy .Wstydzę sie za organizatorów ,że dopuścili bo chyba nawet najlepsze miksery nie były w stanie tego wymiksować Oddaliscie HOŁD Annie German .wstyd !!!
  • ~antyMonia
    (2013-06-17 19:04)
    Dobrze by było, żeby w tym artykule dać chociaż jedno zdjęcie Anny German, bo małolaty będą ją utożsamiać z J. Moro, która na swoją wielkość musi jeszcze trochę popracować.
  • ~do: nieznany
    (2013-06-17 19:12)
    wiesio13=dobrze znany kretynPOmatołski. Ty nawet patrząc na J.Moro widzisz J.Kaczyńskiego. PO-pukaj się w pisior, bo leki nie POmagają.
  • ~OBYWATEL POLSKI
    (2013-06-17 12:56)
    NARKOMANKA CZRNY ANIOL DEMARCZK SIE PRZYPOMNIALA CPAJ KOBIETO I DAJ ZYC INNM TWOJE 5 MINUT BYLO
  • ~Bran Cusi
    (2013-06-17 10:12)
    Lepiej pozno niz wcale ale Rosjanom chwala za pielegnowanie pamieci o Niezwyklej Annie German Polsko wstydz sie Rodowicz ma racje i tym samym potwiierdzila prymat Anny German Maryla jest OK
  • ~Bran Cusi
    (2013-06-17 09:56)
    Polscy decydenci to sa ludzie niskiej kultury i swoim postepowaniem tylko sie osmieszaja i to od lewa do prawa Zrobiono wielka krzywde Annie German 30 lat miczenia w mediach Joanna Moro jest swietna aktorka nich robi kariere w Rosji bo w polskim bagnie utonie Dlaczego Polska jest karlem Europy kto odpowie
  • ~Marta
    (2013-06-16 23:00)
    WSTYD - dopiero teraz !!!
  • ~irenat
    (2013-06-16 17:15)
    Na reszcie ktoś pomyślał o tej cudownej gwieżdzie.Już takiej nie ma i nigdy nie będzie.