• ~fran
    (2013-06-20 08:12)
    p.Preisner niech wróci skąd przyjechał
  • ~fan
    (2013-06-21 09:40)
    Ale za to jej partner byl swietny .Pokazal , ze jest dobry w kazdej roli .
  • ~J.M jest super
    (2013-06-20 20:49)
    Joanna Moro piękną,delikatną kobietą jest i pięknie prowadziła niedzielny koncert.
    Jeszcze dodam,że pięknie zagrała w filmie rolę Anny German,mam nadzieję,że niebawem zobaczymy ją w jakieś produkcji znowu.
  • ~Jasiek
    (2013-06-20 20:34)
    @luk747...o kurcze tyko chińczycy swego czasu wiecej wydali ostrzezen rosjanom.A właściwie do czego pijesz,bo temat do dyskusji jest zupełnie inny.
  • ~christ.
    (2013-06-20 22:37)
    A co to zajedna ta Zapendowska czy ona jest juz dobra do wal...nia bez opony???
  • ~benek
    (2013-06-20 23:02)
    Polacy niedługo się pozagryzacie.Pani Moro śpiewała po raz pierwszy i z pewnością nie miała dobrego odsłuchu orkiestry ,na początku później było lepiej .Wyrocznia Elżbieta już wszystkie rozumy zjadła .Inni też fałszowali z Marylą R włącznie.Jezu czekam na Opole bez Maryli ,fajna jest kobitka ale oglądamy ją już 50-lat ,może dajmy już młodym scenę w Opolu. Dlaczego nie było Brodki ,? dla mnie super artystki,Kasi Cerki ,ciągle za to jest Peszek ,która też fałszuje,jest okropna.
  • ~piotr
    (2013-06-21 01:09)
    I TAK WYSZKONI TO ZŁODZIEJKA, sama wyśpiewała ''hej hej... ukradniemy co się da, z ludzi się będziemy śmiać...'' złodziejka to złodziejka...
  • ~ola
    (2013-06-21 01:07)
    Łzy mają rację i Brathani tez!!! Co to ma być, dlaczego za Blue Cafe nie wystąpła Okunik??? Przekłamywanie prawdy... w tv publicznej nie ładnie...
  • ~optymista
    (2013-06-21 02:18)
    Joanna Moro ma piękny głos, na próbie wypadła świetnie. Niestety trema zamieniła występ w całkowitą porażkę. Ja bym jej nie przekreślał jako piosenkarki. Aniu - wszystko przed Tobą, nie poddawaj się. Jeśli chcesz śpiewać, to ćwicz warsztat. Trzymam kciuki :-)
  • ~telewidz
    (2013-06-21 11:01)
    pani Joanno posiada Pani dużo wdzięku .blasku jest pani przyszłością koncert poprowadzony wspaniale Rodwicz Bajm tego się juz nie chce oglądać