• ~ziemowit
    (2013-06-25 18:35)
    do JOHNY BRAVO, miłość do kreskówek w Twoim wieku mogą również wskazywać na Twoje problemy z samym sobą... Porozmawiaj z człowiekiem, zanim zaczniesz cokolwiek podejrzewać...
  • ~Persona Non Grata!
    (2013-06-26 09:23)
    Persona Non Grata!
  • ~kuna
    (2013-06-25 22:34)
    Ale jednak jest na tyle cwana, że wiesza krzyż i drze zdjęcia papieża, a nie np. koran i obrazki Mahometa, bo by ryzykowała stratę tej swojej głupiej głowy. Ot, odważne wszystkie dupki tam, gdzie im nic nie grozi.
  • ~gus
    (2013-06-25 22:35)
    student tys taki student jak kozi dupa traba ciemniaku jak sie chcesz wypowiadac na temat kosciola to sie wczesniej glabie zapoznaj z z jego historia.
  • ~doris
    (2013-06-25 22:56)
    Byłam na jej koncercie i chociaż pewne jej zachowania mi się nie podobają, muzykę tworzy przepiękną, niejednokrotnie jej teksty pomogły mi zrozumieć wiele rzeczy w moim życiu i podnieść się z niejednego dołka. I nie uważam, żeby obrażała, skądinąd także moją religię, nosząc koloratkę. Co do podarcia zdjęcia papieża, już dawno za to przeprosiła. Szanuję ją za jej szczerość sceniczną i artystyczną.
  • ~hynio
    (2013-06-25 23:36)
    Biedna, stara, samotna kobieta.Żal mi jej. Teraz w koloratce a na innym koncercie z gołym tyłkiem.
  • ~gus
    (2013-06-25 23:52)
    ciemniaki katolickie zamiast oceniac wartosc jej wystepu pod wzgledem artystycznym to nie , oni rzucili na nia jak sfora psow bo im obraza zaklamany kosciol.
  • ~~ Daniel
    (2013-06-25 17:35)
    To reklama prymitywnego chrześcijaństwa na scenie .Jeszcze jej winka prałata Jankowskiego brakuje tylko do szczęścia. Wygląda jak wrocławski biskup Adolf Bertram , który nakazywał odprawiać msze i modlić się za Adolfa Hitlera jeszcze po II wojnie światowej we Wrocławiu .
  • ~mjk
    (2013-06-26 08:11)
    Jak to jest? - Diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni.
  • ~normalny
    (2013-06-26 08:31)
    Ciemne katolstwo zanim zacznie rzucać obelgi powinno najpierw przeczytać Raport Ryana o zbrodniach irlandzkiego kleru tuszowanych przez Kremówkę. Ale prostemu człowiekowi łatwiej wierzyć, niż myśleć.