• ~NIELUBIĄCY ZŁODZIEI I CWANIAKÓW
    2013-08-02 17:23
    owsik z pomagierami powinien już dawno dożywocie odsiadywać za stworzenie na polskiej ziemi enklawy dla tego zdemoralizowanego bydła które niektórzy chcą nazywać polską młodzieżą, jest to też wina rodziców wolą zarabiać swoje nędzne grosze i wlepiać tępe oczy w telewizor niż zainteresować się swoim dzieckiem nie mówiąc już o tym jak to pasuje Tuskowi i jego kolesiom z rządu i partii że będą mogli coraz łatwiej manipulować tym motłochem, owsik wracaj do ***** tam twoje miejsce.
  • ~dobra rada
    2013-08-02 17:22
    re ~asd2013-08-02 16:23

    Bydło ,bydło ,dzieci PO ,zajoby,psychicznie choży itd.
    ---
    ty swój poziom pokazałeś
    idż na pielgrzymkę.
  • ~bolek
    2013-08-02 17:19
    Dzicz z wypranymi mózgami Kto zapłaci za wodę którą ta dzicz musi zużyć na umycie świńskich pysków Dlaczego jeszcze się toleruje tego starego Owsiaka udającego młodzieńca On wprowadził żebractwo dzieci nie spotykane w cywilizowanym świecie a dziś za te wyżebraną kasę urządza orgie z młodzieżą wstyd i żenada całym
  • ~gg
    2013-08-02 17:27
    g
  • ~I róbta co chceta. Mozecie nawet dzieci zagłodzić
    2013-08-02 17:26
    Dzieki takim głupotom jak woodstock Owsiak i Wojewódzki są multimilionerami.
    A chołota tarza się w błocie i jest bezrobotna.
  • ~me
    2013-08-02 17:50
    Owsik to stary lucyper, ktory dostaje orgazmu jak patrzy na odurzona narkotykami, kopulujaca, srajaca pod siebie mlodziez.
    Szkoda tych mlodych ludzi, to ofiary genderowej propagandy, ktorej zachowanie kojarzy sie z bydlem. Jaka przyszlosc ich czeka? Na pewno duza czesc z oczetnikow tej orgii skonczy w gnoju. Jaki pozytek bedzie z tych mlodych wykolejenco dla rodziny i spoleczenstwa?
    Tak sie zastanawiam, a moze wlasnie o to chodzi, zeby z ludzi wychowac bydlo i owsikizm jest w tym jak najbardziej pomocny.
  • ~cd
    2013-08-02 18:09
    PIENIĄDZE ZBIERANE NA LECZENIE DZIECI I CHORCH ZMALWERSOWANE PRZEZ FACETA W ŻÓŁTEJ KOSZULI I CZERWONYCH PORTKACH NA ZWYCZAJNE RUJOWISKO W BŁOCIE - TO PONIŻANIE MŁODZIEŻY
  • ~kaczyński
    2013-08-02 18:03
    a motłoch ma cmentarzu dalej buczy
  • ~emka
    2013-08-02 17:50
    To żenujące, że na takie imprezy przeznaczane są pieniądze ze WOŚP!!!
    Co POzytywnego może wynieść młodzież przebywająca na Przystanku Woodstock?Paplanie w błocie(kto wymyślił coś takiego), przygodny seks i zapewniona edukacja w tym zakresie. Czemu ma służyć ten festiwal ? Takie się teraz przekazuje wartości i przykład młodym i nic dziwnego, że jest aż tyle patologii i że obecnie tak "zabawia" się młodzież!
    A więc: RÓBTA CO CHCETA !!!
  • ~TO JEST LEKARSTWO
    2013-08-02 17:19
    BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOBOJKOT TVN !!! JKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOTBOJKOT TVN !!! TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVBOJKOT TVN !!! N !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOBOJKOT TVN !!! JKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOTBOJKOT TVN !!! TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVBOJKOT TVN !!! N !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!!