• ~Drzazga 101
    (2013-08-03 09:46)
    O Matko, jeżeli jest tam KUPA LUDA i bawią się, bo widać mordy roześmiane, to znaczy się, że młodym taka impreza jest potrzebna i tu ni ma co się zżymać. Szkoda tylko, że pomiędzy tym Przystankiem Woodstok a Papieskimi Dniami Młodzieży nie ma czegoś programowo pośredniego o tej samej skali.
    Hej !-
  • ~Ami
    (2013-08-03 09:14)
    Ja jeździłam na Woodstock, piłam, paliłam dzointy, ale z umiarem;-), było to 12 lat temu, teraz nie piję , nie palę , ;-) kocham świat, szanuję ludzi, jestem terapeutką, ludzie mnie lubią i szanują! Wiec troche w tych komentarzach drodzy pąnstwo przesadzacie, z nazywaniem ludzi na woodstoku ********* hołotą itp. . a ile jest tych co tam nie jeżdżą , za 'normalnych' się uważają i gorsze wariactwa wyprawiają. ;-), oj ludzie ludzie , zanim zaczniecie obrażać innych to sami na siebie popatrzcie, nie marnujcie czasu na obgadywanie i obrażanie innych , a zajmijcie sie zmiana siebie, to wtedy ten kraj i świat napewno przetrwa i bedzie na 'poziomie';-), pozdrawiam wszystkich mile
  • ~Jerzy
    (2013-08-03 09:26)
    Upodobnić się do świni w błocie, to jest coś !
  • ~NIELUBIĄCY ZŁODZIEI I CWANIAKÓW
    (2013-08-02 17:23)
    owsik z pomagierami powinien już dawno dożywocie odsiadywać za stworzenie na polskiej ziemi enklawy dla tego zdemoralizowanego bydła które niektórzy chcą nazywać polską młodzieżą, jest to też wina rodziców wolą zarabiać swoje nędzne grosze i wlepiać tępe oczy w telewizor niż zainteresować się swoim dzieckiem nie mówiąc już o tym jak to pasuje Tuskowi i jego kolesiom z rządu i partii że będą mogli coraz łatwiej manipulować tym motłochem, owsik wracaj do ***** tam twoje miejsce.
  • ~Antoni
    (2013-08-03 09:32)
    Dziwne, że nie ma tam Jarosława Kaczyńskiego. Mógłby zdobyć kilka głosów.
  • ~satyryk
    (2013-08-03 10:51)
    warszawiacy kuflem niemieckiego piwa uczcili pamiec poleglych, dzien po, pojechali do pracy niemieckimi autami.
  • ~alex
    (2013-08-03 08:58)
    a ten pajac co tu robi
  • ~Roman
    (2013-08-03 09:28)
    Tak tam śmierdzi, że nawet maskę założył.
  • ~Fuj
    (2013-08-03 10:04)
    Ale komercha - fuj
  • ~sddd
    (2013-08-03 09:52)
    Grunt ze Owsiak zarobie kasa dla swojej rodziny na nastepny rok!