• ~z Wilanowa do Kostrzyna...
    (2013-08-06 02:08)
    Czytam wiekszosc komentarzy i popadam w zadume nad kondycja intelektualna tych swiecie oburzonych "pelikanow"! mam 51 lat i chyba jednak dusze mlodzieniaszka. W niedziele pomknalem z Warszawy do Kostrzyna po to tylko, aby zabrac z festiwalu syna mojej konkubiny z jego partnerka i wnuka, Maly ma cztery lata i nie chcialem, aby jechali pociagiem... Na miejscu spotkalem przerazajaco wielka ilosc wesolych mlodych ludzi i nabralem przekonania, ze to musi byc fantastyczna impreza, jesli taka masa roznorodnosci bezkonfliktowo potrafi koegzystowac! Oczywiscie zapoznienie cywilizacyjne kraju bardzo wydatnie potrafi kreowac ofiary do atakow przez narodowo-socjalne srodowiska ludzi nigdzie nie bywalych! Ale taka jest cena demokracji i plujcie nieudolni propanadzisci "prawdziwego" patriotyzmu. Zdajcie sobie jednak sprawe, ze w taki sposob szacunky nie zdobedziecie! Waszym losem jest pogarda i ubolewanie ze strony mlodziezy...i nie tylko!
  • ~kolikao
    (2013-08-09 08:50)
    Zarzygani katoliccy hipokryci... Miłuj bliźniego jak SIEBIE SAMEGO !!! Taki macie szacunek do ludzi jak do siebie, średniowieczne PISowskie ciemniaki...
  • ~pani
    (2013-08-06 01:14)
    Wszystkim krytykującym polecam wybrać się za rok i trochę pobawić zamiast pieprzyć o tym co złego się tam dzieje, pewnie połowa nawet nigdy tam nie była:)
    Pozdrowienia dla wszystkich woodstokowiczów.
  • ~młody lewicowiec
    (2013-08-05 18:09)
    WOŚP ZŁODZIEJSKA MAFIA. Nie dam już ani grosza .
  • ~goły
    (2013-08-10 20:47)
    Jeśli gorszy was widok nagiej kobiety, kąpiącej się pod kranami, to powinniście się leczyć. polacy, zakompleksiony naród. zobaczą nagą osobę pod prysznicem i od razu robią zdjęcia i chamsko komentują, jakby nagiego człowieka nie widzieli wcześniej. wielkie zgorszenie, polaczki.
    W całej niemalże Europie do sauny chodzi się nago, na plaży przebiera się bez skrępowania, bierze się prysznice nago i nikt nie robi z tego powodu żadnego halo. A w Polszy? Polaki robaki robią aferę i sączą jad w internecie, bo sami nigdzie nie byli i niczego ciekawego w życiu nie zrobili.
  • ~MrsBrownstone
    (2013-08-29 09:34)
    Nie rozumiem ludzi.. Woodstock to istny raj na ziemi przecież! Z resztą jestem młoda i chcę się bawić, a według niektórych wypowiadających się tutaj osób powinnam siedzieć w domu na dupie i martwić się losem Polski. Litości, na to mam jeszcze czas. Co wy robiliście, jak byliście młodzi? Chodziliście jedynie do kościoła i z powrotem? O ironio..
  • ~bylem tam
    (2013-08-05 18:55)
    czy aby napewno wszystkie zdjęcia są z tej imprezy?
  • ~trudno nie zauważyć
    (2013-08-06 07:12)
    Impreza jak impreza .Tylko dlaczego tyle tam POlityki?Czy na koncerty polskich czy zagranicznych zespołów będzie zapraszany ks. Boniecki i ,,Szkło kontaktowe,,?Czy wszędzie musi być agitacja dla PO, nawet na fajnej imprezie?
  • ~do czadu
    (2013-08-06 15:04)
    Aty w szmbie.
  • ~Michal
    (2013-08-06 04:41)
    Jak te "babeczki" tak bardzo lubia nozki otwierac i dawac ***** kazdemu kto chce, to im wiecej tym lepiej. Polska potrzebuje duzo, bardzo duzo dzieci.
    W przyszlym roku miejmy naddzieje ze 1 milion pojedzie, a polowa z niich wyjedzie "nadmuchana".
    Na bramie powinni sprawdzac zeby nikt nie mial prezerwatywy...