• ~fakty bez mitow
    (2013-11-14 09:52)
    A ile setek tysiecy nigdy nie przebilo slawy i muzycznej kwalitety od nprz.The Beatles ,The Rolling Stones,The Who albo Led Zeppelin?? O nich nawet nie ma mowy w Rock encyklopediach a co dopiero w gazetach. Ale co z tego? To ze tatus albo mamusia byli Stars nie znaczy NIC! Ich problem jest zamiast w "byznes" to oni sia pchaja do Showbiznesu i oto ich blad!
  • ~fan Paul'a
    (2013-11-14 11:00)
    James McCartney nie ma tej charyzmy co jego slynny ojciec.Widzialem go na itv kilka miesiecy temu.Probowal cos tam spiewac ale mu nie wychodzilo.Ma slaby glos i widac bylo wyraznie ze czuje sie nieswojo.Nie wiem czy to byla trema czy nie ale definitywnie to nie bylo to co chcialbym widziec i slyszec.
  • ~wiele bny
    (2013-11-14 11:03)
    kler sie pcha do bisnesu 1700lat przez morderstwa i likwidację ludzi inaczej myślacych niz kler kler nie lubi konkurencji trzeba niszczyc to co jest nie moje czyli nie kleru ogniem i mieczem
  • ~muzyk
    (2013-11-14 18:00)
    córka p.Kozidrak ładna.a reszta-no cóż gdyby nie tatusiowie-wogóle by nie istnieli.a i pieniążki tatusiów pewnie nie przeszkdzają.
  • ~Solo Monica
    (2013-11-14 19:57)
    Przynajmniej cos próbuja. Dla mnie najsmiejszym człowiekiem z celebryckiego cyrku, który przez całe swoje prózniacze zycie jest brytyjskim nastepca tronu a juz zdazył osiagnac... wiek emerytalny.
  • ~ewa koby
    (2013-11-15 06:52)
    sekendhandy dzieciaki brak kultury egoistycznych rodzicow i prawo na to pozwla chamstwo nieuzytku nie mowiac o rozwoju ala bogowie na tym swiecie chore
  • ~Nina
    (2013-11-15 16:46)
    Szanuję bardzo dzieci wybitnych, które maja swoją drogę. Np. syn Einsteina jest biologiem i sobie prowadzi własne życie, nikomu się nie chwaląc.
  • ~xxs
    (2013-11-16 08:49)
    chciec to malo moc to durzo
  • ~oBSERVATORE
    (2013-11-29 08:52)
    pikej - ostatnia szansa tego rapu HEHE !!! Co za BŁAZEN i PAJAC !!!