• ~Gliwa024
    (2014-02-16 10:46)
    Calvin Harris feat. Ellie Goulding - I Need Your Love to najgorsza piosenka 2013 roku i jedna z najgorszych jakie istnieją. Tego badziewia wgl nie powinno być! Naprawdę nie cierpię muzyki dance. Muzyka dance to mega dno! Hip-Hop rządzi. Rock i metal też spoko. Dlaczego nie wiecie co dobre i wchodzicie na takie badziewia. Poprostu żal debili.
  • ~co to jest bieber ?? autentyczne dno
    (2013-12-05 10:41)
    muzyczne dla dwunastolatek.
  • ~tele-wic
    (2013-12-05 11:11)
    Dzisiaj wypełniałem internetową ankietę na temat słuchania różnych rozgłośni radiowych. Wśród kilkunastu pytań zaprezentowano 45 piosenek.
    Moje wrażenie? Prawie się między sobą nie różniły. Melodie, które zapomina się natychmiast po wysłuchaniu, aranż niemal identyczny, o tekstach trudno coś powiedzieć ze względu na długość trwania próbki.
    Jest to klasyczna sieczka do wypełniania materaca zwanego czasem antenowym.
    Wreszcie o co tu chodzi, poza kolosalną forsą? Wydaje mi się, że redaktorzy prezentujący tę tzw, "muzykę" mają niezłe tantiemy od każdego nadanego gniota.Jednym słowem degrengolada. Zdaje się, że za mikrofonem i za konsoletą siedzą nastolatkowie nadający swoją muzykę dla swoich małolatów.
  • ~Masło
    (2013-12-05 11:40)
    A GDZIE DODA ...???

    ..Co Jest ..??
  • ~rusek2107
    (2014-03-07 19:34)
    Gliwa024 -> święte słowa, święte słowa, w 100% się z tobą zgadzam
  • ~rusek2107
    (2014-03-16 15:08)
    Precz z komerchą!!!
  • ~Gliwa024
    (2014-03-21 18:33)
    Calvin Harris feat. Ellie Goulding - I Need Your Love to badziew jakich pełno, najgorsza piosenka 2013 roku, badziewie, chała. 0/10!
  • ~rusek2107
    (2014-03-21 18:36)
    calvin harris powinien zapierdzielac na galerzach za to ze spieprzyl i need your love ...krotko mowiac ***** HARRISA!!!
  • ~Heheszek
    (2014-07-25 16:12)
    Hideaway - ***** 2014.
  • ~Bluessycat
    (2015-12-13 15:20)
    Czerwono-Czarni - "Hipopotam"