• ~POLSKA
    (2014-05-05 13:57)
    bo POLKI NAJŁADNIEJSZE SĄ:):)
  • ~MM
    (2014-05-05 14:22)
    Ogladalem final DSDS i trzymalem kciuki za Anete. Wystep byl super, dziewczyna ma talent i powinna ta ogromna szanse wykorzystac.
    W Niemczech ma na pewno wielkie szanse, otaczaja ja profesjonalisci.
  • ~Polak z Norwegii
    (2014-05-05 16:35)
    MM, (...jak malignes Melanom:)

    ..."otaczaja ja profesjonalisci", hehehehehe !!!

    Szczegolnie Dieter Bohlen, ten co z kolesiem spiewali cale swoje smieszne zycie z pleybecku!!! A poza tym Dieter ten stary, geile Bock, ma tylko jedno w tej swojej PO-yeb-anej glowce, POdymac neues, junges Fleisch, NICHT WAHR dieter ???
  • ~Victoria
    (2014-05-05 20:35)
    Gratulacje pani Anetko - uroda polskich kobiet znanajest na calym swiecie...Gdyby wygrala ruska to pro-rosyjscy kagebowscy idioci narobiiy by w gacie ze szczscia. A propos, bidulka szarapowa wciaz probuje, bezzkutecznie nawet pieniadze pucinka nie pomagaja]; wywindowac sie w Stanach i dorownac gwiazdom amerykanskim. Wszystkie proby to zalosne kleski...Amerykanie poprostu ignoruja te wyjaca ruska krowe...
  • ~Kuba
    (2014-05-06 06:59)
    Azczególnie usta ma "piekne" jak Siwiec
  • ~Dieter
    (2014-05-06 18:28)
    @~Polak z Norwegii

    Du hast vollkommen recht. Ich hatte schon viele Weiber gevögelt. aber noch keine Polin. Das sollte sich bald ändern. Ich habe gehört, dass Polinen können gut blasen und wollen lieber Sex mit Deutschen, weil die polnischen Mäner sich nicht waschen.
  • ~re:Dieter
    (2014-05-07 18:20)
    Tez tak mysle, nie myja sie, a ci z Norwegii ( ci co udawaja kapitalistow, chociaz nie wiedza, w ktorej rece trzymac noz, a w ktorej widelec) to smierdza na dodatek ryba,
  • ~to my - gdynianie
    (2014-05-08 22:32)
    wspaniala piosenka i wspaniale wykonanie - bedziemy to tanczyc na gdynskiej plazy . Anetka - pozdrowienia z gdyni .