• ~TabloidŚciemeCiPowie
    (2014-07-07 15:57)
    Nie miał na papier toaletowy gorszej ściemy nie można wymyślić. Skoro go nie było stać to dlaczego kupował obrazy za 80 tyś miał chyba największą posiadłość na świecie ,,Neverland'' i jeździł limuzynami co za szuje nawet po śmierci muszą obsmarować ludzią dupe i nawet po śmierci tak wspaniały człowiek nie ma odpoczynku
  • ~Prawda
    (2014-07-07 16:00)
    Straszne w tych czasach za zabicie idzie się na dwa lata więzienia ludzka sprawiedliwość i do tego takie kłamstwa nawet po jego śmierci. Michael pewnie się w grobie przewraca Św pamięci MJ
  • ~Szoubiznes
    (2014-07-02 14:07)
    To podobnie jak czesc naszych gwiazd szoubiznesowych
  • ~WikiLeaks
    (2014-07-02 14:42)
    A mieszkał w pałacu obok rezydencji Elvisa Presleya i jeździł trzema Bentleyami. Kto w to uwierzy, co mówi ten doktor?
  • ~Minnie
    (2014-07-03 11:46)
    No jasne, od razu mój komentarz został usunięty bo napisałam prawdę. Tak to bywa, jak komuś to przeszkadza. Dlaczego nie zwrócicie uwagi na chamskie wypowiedzi które zostały przytoczone przez innych komentatorów?
  • ~tak też można
    (2014-07-03 15:01)
    Nie płacił za papier dla dzieci nie dla siebie. Czytac dokładnie! Można się myc i wycierać ręczniczkiem. Potem go tanim szarym mydełkiem wyprać i wysuszyć. O wiele zdrowiej!
  • ~Jackson
    (2014-07-03 18:47)
    Po czyjejś śmierci wszystko mozna wciskać
    Jaki dobroduszny doktorek fiu fiu ... Bujaj las a nie nas doktorzyno !!!
    U nas tez doktorzy leczą nas tylko za zwrot kosztów za leki co nie ???
  • ~prawdajest1
    (2014-07-06 12:18)
    Poszukaj o Illuminati w pop muzyce, na youtube.Straszne rzeczy ,totalny wplyw na miliony mlodych przez muzyke.Kiedy Krol popu to ujawnil i zdecydowal ich opuscic zabito go!!!
    (Cenzure prosze o usuwanie bzdur i glupot oraz k...w z portalu a nie budujacych komentarzy)
  • ~Lokomo
    (2014-07-26 15:46)
    Oddajcie wszystko , co mi ukradliście , wy co wymyśliliście , słowo za... ście .