• ~smutne to upadlanie się młodych
    (2014-08-04 19:00)
    niektórym wydaje się, że jak pojadą na tą imprezę, jak poćpają, pochlają i potaplają się w błocie to ich codzienne problemy znikną ... od problemów się nie ucieka w hedonizm tylko się je rozwiązuje - jeśli nie samemu to przy pomocy najbliższych ... upadłe, zmarnowane pokolenie gimbazy ...
  • ~rozliczyć OWSIKA z WOŚP
    (2014-08-04 21:44)
    .
    b i e d n i zagubieni oraz ZWIEDZENI przez sprytnego ZŁOdzieja ...
    .
  • ~Renia
    (2014-08-04 19:11)
    Najbardziej zabawny jest ten dinozaur z Budki Suflera ze swoim jedym przebojem "Bo do tanga trzeba dwojga"
  • ~duma rośnie wraz głupotą
    (2014-08-04 19:31)
    " A o 17 w rocznicę Powstania Warszawskiego na terenie całego Woodstocku nastąpiła cisza, po której wszyscy śpiewali z dumą naszy hymn narodowy." ... fajnie, że jesteś dumna z hucznego świętowania jednej z największych tragedii Polski w XX wieku ... nie ma jak bycie masochistą, tylko bezmózg czci klęski ...
  • ~Julia
    (2014-08-04 19:10)
    Ludzie opamiętajcie się ! Jak możecie się wypowiadać na temat Woodstocku jak nigdy na nim nie byliście? Telewizja waszym źródłem informacji? No to słabiutkie podejście. Polecam porozmawiać z ludźmi, którzy faktycznie tam się bawią. Przystanek Woodstock owszem jest pełen szaleństwa, ale nie jest to szaleństwo brudne i ohydne jak to wszyscy przedstawiacie pewni swego. Będąc na Woodstocku spotkałam mnóstwo inteligentnych ludzi. Nie pieprzyłam się po krzakach ani nie ćpałam i piłam na umór. Bawiłam się na koncertach. Przytulałam i obdarzałam uśmiechem ludzi. Brałam udział w mnóstwie warsztatów, które poszerzyły mi horyzonty, co więcej było mnóstwo stanowisk, na których dowiedziałam się interesujących rzeczy. Każdy tam ma swój punkt widzenia. Nie spotkałam nikogo głupiego. Owsiak jak tylko pojawiał się jakiś problem przez mikrofon ustawiał nas do pionu. A o 17 w rocznicę Powstania Warszawskiego na terenie całego Woodstocku nastąpiła cisza, po której wszyscy śpiewali z dumą naszy hymn narodowy. Skoro jesteśmy takim bydłem jak się próbuje nas przedstawić, to chyba żyjemy w równoległych rzeczywistościach. Pozdrawiam i tą wypowiedzią chcę tylko pokazać, że nie wszystko jest czarno białe i może czasem warto się zastanowić nad ocenianiem innych ludzi.
  • ~ojciec
    (2014-08-04 18:16)
    Wychowanie wedlug Guru mlodziezy polskiej --Owsiaka.Jakos nie widzialem by on sam tarzal sie w blocie...a moze za malo blota???Spytalem mege syna czy nie jeszie na Woodstock ,gdy spojrzal sie na mnie,to chcialem sie pod ziemie zapasc.jestem dumny ze nie jest glupi. Brawo synku!!!
  • ~zły
    (2014-08-05 14:23)
    właściwe miejsce dla świń -błoto. to ta nowa generacja, i ja mam bronić tego narodu, oddać życie za niego?Opamiętajcie się ludzie ,co z Wami robią te POciognioty.
  • ~jedna baba
    (2014-08-05 07:50)
    Piekne dziewczeta i piekni mlodziency, bawili sie wspaniale i tanczyli i uzywali zycia, a wam szkoda i zal, a to przeciez wasze dzieci mogly by byc, takie radosne i szczesliwe!

    Szkoda mi panie Jurku, ze oni tak pana nienawidza i usiluja zaszczuc za te pieniadze, co to niby pan kradnie.
  • ~zzz
    (2014-08-05 08:06)
    Patologia w blocie !
  • ~dr MIODZIO
    (2014-08-05 08:27)
    JAKIE TO CAŁOWANIE Z TAKIM BYKIEM ???