Artystka wystąpi:

  • 10 listopada w poznańskim Eskulapie
  • 11 listopada w warszawskiej Stodole
  • 12 listopada w krakowskiej Rotundzie

Bilety na koncert warszawski w cenie 75 zł (85 zł w dniu koncertu) są do nabycia na www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz www.ticketonline.pl. Bilety na występ krakowski kosztują 69 zł (79 zł) i można je znaleźć na www.shorcut.pl, www.eventim.pl oraz www.ticketpro.pl. Bilety w Poznaniu są do nabycia w cenie 65 zł (75 zł w dniu koncertu) na stronach: www.bilety24.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz www.ticketonline.pl, a także w punktach CIM, Fripp Shop oraz Rock Long Luck.


Występy będą promowały nowy krążek Skye "Keeping Secrets". Będzie to drugie wydawnictwo w solowej karierze Edwards. Jej pierwszy solowy album "Mind How You Go" ukazał się w 2006 roku, był promowany niezwykle chwytliwymi singlami "Love Show" oraz "What's Wrong With Me".


Listopadowa trasa to jedna z ostatnich okazji, aby zobaczyć Skye w solowym wcieleniu w przededniu jej powrotu do zespołu Morcheeba. Wokalistka i członkowie legendarnej trip-hopowej formacji postanowili bowiem ponownie połączyć siły - w 2010 roku można spodziewać się nowych nagrań zespołu.

p