Inne
Reklama

Wejściówki na koncert w cenie 99 złotych (120 zł w dniu koncertu) można nabywać za pośrednictwem www.ticketpro.pl,www.ticketonline.pl oraz www.eventim.pl.

Method Man jest założycielem formacji i jednym z najbardziej rozpoznawalnych członków kultowej grupy. Działa także solowo oraz wspólnie z wieloletnim współpracownikiem, Redmanem.

Jego talent został zauważony już na wspaniałym debiucie zespołu - "Enter The Wu-Tang: 36 Chambers" - Method Man był jednym z dwóch raperów, których solowe utwory znalazły się na tym krążku. Był także pierwszym muzykiem kolektywu, który doczekał się solowej płyty ("Tical", 1994 rok). Od tego czasu łączy twórczość zbiorową i samodzielną.

Równolegle z karierą muzyczną raper zajmuje się aktorstwem - występował m.in. w filmach "Cop Land" obok Sylvestra Stallone i Harveya Keitela czy w obrazie "Powrót do Garden State" z Natalie Portman. Regularnie pojawia się w serialach telewizyjnych ("Prawo ulicy", "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas", "Prawo i bezprawie" czy "The Twilight Zone"). Szczegóły dotyczące biletów poznamy niebawem.