Piosenka "Kings and Queens" trafiła do rozgłośni radiowych już w październiku, natomiast całego wydawnictwa, z którego pochodzi, należy spodziewać się jeszcze w tym roku.

Reklama

Oto teledysk:

p

Longplay "This Is War" stanowi zbiór myśli i refleksji, które zespół (składający się także z perkusisty Shannona Leto i gitarzysty Tomo Miličevića) zgromadził w ciągu kilku lat spędzonych w trasie koncertowej. Nowe piosenki pokazują, że muzycy są skorzy do eksperymentów i dążą do nagrania ważnego dzieła.

Producentem jest Flood, słynący ze współpracy z m.in. U2, Nine Inch Nails, Depeche Mode i The Smashing Pumpkins. "Oni chcą znaleźć dla siebie nową niszę, a to zawsze jest wyzwanie - wyjawił producent. - Od początku przyświecał im jeden cel: pragną stworzyć płytę, która stanie się klasykiem, a to wymaga zarówno od nich, jak i ode mnie, wielkiej otwartości na niecodzienne pomysły, prawdy, szczerości i ciężkiej pracy".

Zespół 30 Seconds To Mars zadebiutował w 2002 roku imienną płytą. Kolejny longplay, "A Beautiful Lie", miał premierę w 2005 roku. "This is War" będzie trzecim studyjnym wydawnictwem formacji.