Bilety na koncert Angie Stone w cenie 176 złotych dostępne będą w sprzedaży od 30-tego listopada od godziny 10.00 na livenation.pl, w kasie Klubu Stodoła oraz w punktach sprzedaży.Angie rozpoczęła swoją przygodę ze śpiewem jako dziecko, kiedy dołączyła do chóru kościelnego. Miała szczęśliwe i spokojne dzieciństwo, uwielbiała sport, a jej sukcesy w koszykówce nagradzane były stypendium aż do ukończenia szkoły. Jej miłość do poezji była jedyną oznaką niezwykłego talentu, jaki w pełni uwidocznił się po latach w rewelacyjnych tekstach piosenek.

Każdy zarobiony grosz oszczędzała na nagranie demo. Gdy miała 16 lat razem z Gwendolyn Chisholm and Cheryl Coo stworzyła trio The Sequence, które okazało się być pierwszym krokiem Angie na drodze do sukcesu.

Pierwszym solowym krążkiem Stone był wydany w 1999 roku nakładem Arista Records „Black Diamond”. Świat porównywał Stone z Arethą Franklin, odnajdywał w jej twórczości powrót do klasycznego soulu i wpływ muzycznych idoli Angie, m.in. Donny’ego Hathaway’a i Curtisa Mayfielda.

Niezwykła energia, wrażliwość oraz ciężka praca Angie pozwoliły jej w szybkim tempie wspinać się na kolejne szczeble kariery. Utworem „No More Rain (In This Cloud)” podbiła serca milionów fanów na całym świecie.

Kolejne studyjne albumy artystki: „Mahogany Soul” oraz „Stone Love” przypieczętowały jej pozycję, czyniąć ją ogólnoświatową gwiazdą. Mimo sukcesu, Angie czuła jednak, że jej kariera utknęła w miejscu. Kiedy otrzymała więc od Stax Records propozycję wydania kolejnego krążka ich nakładem, przyjęła ją bez wachania, mając świadomość, że jest to olbrzymie wyzwanie, ale równocześnie czując, że jest na nie gotowa. Praca przy albumie „The Art of Love and Art” dostarczyła Stone wiele przyjemności. Płyta spotkała się z ciepłym przyjęciem fanów i mediów.

Najnowszym dziełem Angie Stone jest krążek „Unexpected”.