Inne
Reklama

Hypocrisy (support: Hatesphere, Survivors Zero)
26 stycznia 2010 - Katowice, Mega Club
27 stycznia 2010 - Warszawa, klub Progresja


Peter Tagtgren i spółka znani są z bardzo żywiołowych występów i przez wielu uważani za jeden z najlepszych koncertowych zespołów w gatunku. Hypocrisy odwiedzi nasz kraj w ramach europejskiej trasy promującej nowy album "A Taste Of Extreme Divinity". Jedenasty, studyjny album szwedzkiej formacji pojawia się cztery lata po "Virus", krążku uznawanym za powrót szwedzkich muzyków do death metalowych korzeni.

Co tym razem przyszykowali Peter Tagtgren i spółka? Perkusista Reidar Horghagen skromnie twierdzi, że "A Taste of Extreme Divinity" to klasyczna płyta kapeli i nie różni się niczym od poprzednich. "Ale kiedy jej słuchasz, od razu wiesz, że to Hypocrisy. Ma to unikalne brzmienie, które wyróżnia nas spośród większości innych zespołów dzisiejszej sceny metalowej" - dodaje szybko Horgh.


Nowe utwory Szwedzi już wkrótce zaprezentują na koncertach. Trasa po Europie zaplanowana została na styczeń i luty przyszłego roku. Wtedy najświeższe kawałki na żywo będą mogli usłyszeć również polscy fani. 26 stycznia 2010 roku Hypocrisy zagra w katowickim „Mega Clubie", a dzień później - w warszawskiej "Progresji". Rola suportów na trasie przypadła duńskiemu Hatesphere i fińskiej formacji Survivors Zero.