ALAN PARSONS LIVE PROJECT

16 marca 2010, g. 19.00
Warszawa, Sala Kongresowa
Bilety (w PLN): 95, 105, 135, 170, 200, 300The Alan Parsons Project to żywa legenda muzyki rozrywkowej. Grupę w 1975 roku powołali do życia Alan Parsons i autor tekstów Erick Woolfson. Rok później zespół wydał debiutancki album Tales of Mystery and Imagination, inspirowany twórczością Edgara Allana Poe.

Reklama

Do roku 1987, kiedy to drogi Erica i Alana się rozeszły, pod szyldem Alan Parsons Project ukazało się dziesięć albumów. Na tym jednak nie zakończyła się twórczość Alana Parsonsa. W 1993 roku wrócił z krążkiem "Try Anything Once" i rozpoczął, jako Alan Parsons Live Project, koncertowanie na całym świecie. Fani po raz pierwszy mieli okazję usłyszeć największe przeboje grane na żywo.

W 2004 roku muzyk zaskoczył po raz kolejny - tym razem elektronicznym albumem "A Valid Path", bo jak stwierdził „ta branża się zmienia, a ja czuję, że muszę dotrzeć do innego rodzaju słuchaczy, nie tracąc przy tym swojej tożsamości.”

16 marca w Sali Kongresowej w Warszawie będziemy mieli okazję usłyszeć największe przeboje tego znakomitego artysty, który na całym świecie jest przyjmowany z tak wielkim entuzjazmem.