Dziennik Gazeta Prawana logo

Joe Satriani koncertowo z Paryża

11 stycznia 2010, 11:07
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Joe Satriani koncertowo z Paryża
Inne
Joe Stariani przygotowuje się premiery koncertowego dzieła. Dwupłytowe wydawnictwo "Live in Paris: I Just Wanna Rock" ukaże się 1 lutego 2010 roku nakładem wytwórni Epic Records.

Na płytach zamieszono materiał zarejestrowany 27 maja 2008 roku w paryskim teatrze Grand Rex. Zestaw dostępny będzie w wersji DVD oraz CD.



Oto lista utworów z "Live in Paris: I Just Wanna Rock":

Płyta 1:

  1. "I Just Wanna Rock"
  2. "Overdriver"
  3. "Satch Boogie"
  4. "Ice 9"
  5. "Diddle-Y-A-Doo-Dat"
  6. "Flying In A Blue Dream"
  7. "Ghosts"
  8. "Revelation"
  9. "Super Colossal"
  10. "One Big Rush"
  11. "Musterion"

Płyta 2:

  1. "Out of the Sunrise"
  2. "Time Machine"
  3. "Cool # 9"
  4. "Andulasia"
  5. "Bass Solo""Cryin'"
  6. "Mystical Potato Head, Groove Thing"
  7. "Always With Me, Always With You"
  8. "Surfing With The Alien"
  9. "Crowd Chant"
  10. "Summer Song"

Studyjną dyskografię Joe Satrianiego zamyka album "Professor Satchafunkilus and the Musterion of Rock" z marca 2008 roku.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj