Wizyta w naszym kraju odbędzie się w ramach europejskiej trasy zespołu, promującej najnowsze wydawnictwo Arms and Sleepers, "Matador".

Reklama

Arms and Sleepers eksperymentują z dźwiękami, łącząc w swojej muzyce trip-hop, post rock i elektronikę, nie bojąc się zahaczać nawet o folkowe brzmienia. Album "Matador", wydany w Stanach Zjednoczonych w maju 2009 roku jest owocem współpracy kapeli z wieloma muzykami, wśród których znaleźli się między innymi: Philip Jamieson z grupy Caspian, Mona Elliott z zespołu Travels czy Adam Arrigo z The Main Drag. Dzięki tej współpracy, "Matador" to różnorodna płyta.

Oprócz grającego na instrumentach klawiszowych i obsługującego samplery Maksa Lewisa oraz Mirzy Ramicia, grającego na klawiszach i basie, podczas poniedziałkowego koncertu będziemy mogli zobaczyć pracę Dado Ramadaniego, który dba o wizualizacje na żywo.

Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00, a bilety w cenie 20 złotych w przedsprzedaży można jeszcze kupić w Klubie Pod Minogą oraz w CIM, Rock Long Luck i Carton Shop. W dniu występu wejściówki będą dostępne w cenie 25 złotych.