José González szykuje się do wydania płyty swego pobocznego projektu Junip. Grupa wznawia działalność po 4 latach.
Formacja powstała w 2000 roku w Goeteborgu i dotąd dorobiła się zaledwie jednej EP-ki "Black Refuge" (2006). Niedawno grupa wznowiła działalność, dając kilka koncertów. Teraz muzycy postanowili nagrać pełnowymiarowy album.
Z oficjalnej strony Szwedów pobrać można promujące longplay nagranie "Rose And Summit". Płyty należy spodziewać się w tym roku. Ostatnie studyjne dzieło Gonzáleza to "In Our Nature" z września 2007 roku.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|