"W 1996 roku Michael zapytał mnie, czy mogę mu dać swoją spermę i się zgodziłem. To był podarunek, nie dostałem żadnych pieniędzy. Dla mnie to był zaszczyt. Bardzo chciał mieć dzieci" - Mark Lester opowiada tabloidowi "News of the World".

Lester jest przekonany, że Paris to jego biologiczna córka. Według niego, dziewczynka jest bardzo podobna do jego córki, 15-letniej Harriet. "Obie mają jasną karnację i niebieskie oczy" - podkreśla. Dodaje, że jest gotowy poddać się testowi na ojcostwo.

Mark Lester ma dziś 51-lat. Był dziecięcą gwiazdą filmu z 1968 roku "Olivier!". Poznał się z Michaelem Jacksonem 27 lat temu, gdy był idolem małego piosenkarza. Ich przyjaźń przetrwała i była mocna do tego stopnia, że Król Popu poprosił Lestera, by był ojcem chrzestnym jego dzieci.

Według słów Lestera, oddał spermę w londyńskiej klinice w lutym 1996 roku. Pod koniec tego roku Jackson ożenił się z Debbie Rowe. Ich pierwszy syn urodził się na początku 1997 roku. A Paris przyszła na świat w kwietniu 1998 roku.