12 czerwca 2010 roku w warszawskim parku Królikarnia odbędzie się czwarty już Piknik Kulturalny "Co Jest Grane". Na imprezie wystąpią goście z zagranicy oraz gwiazdy polskiej sceny alternatywnej.
Największą atrakcją pikniku będzie koncert brytyjskiej formacji The Go! Team, która zaprezentuje się w pełnym, sześcioosobowym składzie. Na scenie pojawi się też raper Ty, który wystąpi wspólnie z uznanym didżejem Formatem we wspólnym secie. Polskę reprezentować będą Aga Zaryan, The Car Is On Fire, Paula i Karol oraz Maceo Wyro.
Wstęp na koncert jest darmowy. Piknik rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrwa do 23:30.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|