Bartosiewicz: Na mojej płycie jest kilka megasłabych kawałków

| Aktualizacja:

Na jej powrót czekali wszyscy. Edyta Bartosiewicz po 12 latach przerwała muzyczne milczenie i wraca z nową płytą. Ma się ona pojawić w sprzedaży jesienią tego roku i w związku z tym wokalistka musiała wyjść z medialnego cienia. I wyszła. Z hukiem.

wróć do artykułu
  • ~morfeusz
    (2010-08-09 17:15)
    Dziennik.pl osiąga szczyty idiotyzmu. Nie ma to jak przedrukować nieprawdziwą bzdurę za brukowcem.
    Edyta powiedziała, że jest samokrytyczna i rzadko kiedy jest zadowolna z tego co zrobiła. Uważa, że kilka jej numerów jest megasłabych. STARYCH!
    O nowej płycie powiedziała, że uważą ją za najlepszą. (!)

    Żal czytać u was takie bzdury.
    Wywiad jest w internecie drodzy dziennikarze!
    http://www.youtube.com/watch?v=VYAYCSw4DUY&feature=player_embedded
  • ~jaaaaa
    (2010-08-09 14:44)
    Jak można takie bzdury pisac?
    Edyta mówiła o poprzednich płytach, ze znajdują się na nich mega słabe kawałki i widzi to teraz po latach. A nie, że na nowej są takie!!!
    Jezuuu co za redaktorzy pracują <załamka>
  • ~heretyk969
    (2010-08-09 15:33)
    szczęściem nie oglądam tvn-u. czytam dziennik. ale co raz częściej poważnie się rozczarowuje nad jakością przekazywanych informacji. mam wrażenie mienia do czynienia z podrzędnym portalem informacyjnym. Wy wydajecie gazetę? a takim językiem pisać na swojej stronie? i to dodatkowo bzdury ... szanujcie się ... żal ...
  • ~eeeee
    (2010-08-09 18:51)
    Nie wolno manipulować ludźmi w taki sposób. Uważam, że ta sprawa powinna zostać podana do sądu przez menagera Edyty Bartosiewicz. Bardzo mi przykro, że dziennik publikuje takie bzdury. I to powoływać się na Super Express ;/
  • ~pytanie
    (2010-08-09 21:38)
    Dlaczego ten gad który umieścił tego pseudo newsa się nie podpisał?
  • ~wstyd
    (2010-08-09 21:35)
    Tą kłamliwą infromacją dziennik osiagnął poziom Pudelka.
  • ~piotr
    (2010-08-10 01:54)
    Prosimy o sprostowanie. Edyta powiedziała o swoich kawałkach sprzed 12, 14 czy 17 lat. Bądżcie rzetelni, bo zrezygnuję z prenumeraty i będę stosował wobec Was "czany PR". Edyta jest rewelacyjną istotą, a przy tym skromną osobą, pełną pokory, w przeciwieństwie do "gwiazdek" jednego "przeboju" vide Dorota Rabczewska z Ciechanowa, Kasia Kowalska z Sulejówka, Agnieszka Chylińska z Gdańska
  • ~przemo
    (2010-08-10 12:48)
    to jest żenujące, jesli w ta strone dziennik bedzie sie rozwijal to wroze mu szybki koniec
  • ~politolożka
    (2010-09-03 21:54)
    Szczyt nierzetelności. Gdzie się ten dziennikarz uczył warsztatu? Żenada!

Może zainteresować Cię też: