W Opolskiej Alei Gwiazd są już m.in. odciski dłoni Ewy Bem, Edyty Górniak, Dody, i Michała Bajora a także członków zespołów Budka Suflera, Varius Manx, Perfect i De Mono. Tworzenie odcisku każdorazowo przyciąga tłumy fotoreporterów, których nie brakowało również na sobotniej uroczystości.

Reklama

Odciskanie dłoni w gipsowej zaprawie czasem sprawia kłopoty - zdarza się że gips jest za miękki, lub za twardy, co zdarzyło się w przypadku Piotra Kupichy i zespołu Feel. Pierwsze próba się nie powiodła, i organizatorzy uroczystości musieli szybko przygotować nową porcję gipsowej zaprawy.

"To dla nas wyróżnienie, bardzo się cieszymy, że zostawiamy swój ślad w Opolu, ale wiemy o tym, że zespół Feel także +odbił+ swoją muzyczną pieczęć w sercach Polaków" - mówił Kupicha po ceremonii.

Wcześniej Feel został zwycięzcą w sms-owym głosowaniu na "Serialowy Przebój Lata" podczas piątkowego koncertu w kampusie. Zespół zaśpiewał "Pokaż na co cię stać" w towarzystwie aktorów serialu "Klan" - Andrzeja Strzeleckiego, Izabeli Trojanowskiej i Kai Paschalskiej.