Dziennik Gazeta Prawana logo

The Beach Boys jak ABBA

3 października 2010, 11:55
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Wytwórnia 20th Century Fox zajmie się produkcją musicalu, w którym będzie można usłyszeć piosenki zespołu The Beach Boys.

Pomysłodawczynią projektu jest Susannah Grant. Film nie będzie opowiadać o historii słonecznej grupy, a podobnie jak wykorzystano hity ABBY w "Mamma Mia!", przedstawi fikcyjną historię, która zostanie zilustrowana największymi przebojami The Beach Boys. Za produkcję odpowiadają Craig Zadan, Neil Meron i John Stamos. Trio to ma już na koncie przygodę z filmem.

Monitorowali bowiem produkcję filmu "The Beach Boys: An American Family".

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Tematy: ABBA
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj