Dramat znanej piosenkarki. Ma sepsę

| Aktualizacja:

Dramat znanej brytyjskiej piosenkarki. Najpierw po raz drugi straciła ciążę, a dzień później trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Lekarze zdiagnozowali u 25-latki groźną sepsę.

wróć do artykułu
  • ~kolo
    (2010-11-07 18:38)
    dobrze jej takk!!!
  • ~A chooj tusk i komorowski !
    (2010-11-07 18:47)
    Ciekawe ile dzieci wczesniej usunela i czym sie szprycowala.
  • ~ja
    (2010-11-07 18:47)
    nie znam żadnej jej piosenki...
  • ~DinX
    (2010-11-07 18:48)
    Kto to w ogóle jest?
  • ~666
    (2010-11-07 19:00)
    ale z was gnidy
  • ~ONA
    (2010-11-07 19:10)
    JAK PRZYKRO CZYTA SIĘ TAKIE ZJADLIWE TEKSTY, LUDZIE JAK TAK MOŻNA!!!
    NIE ZNACIE, TO NIE OCENIAJCIE!
  • ~re:ja, DinX
    (2010-11-07 19:11)
    To po jaka cholere cos piszecie? Z nudow?
  • ~..
    (2010-11-07 19:41)
    czego sie spodziewac po 25-latce po 5 aborcjach
  • ~korczak
    (2010-11-07 20:08)
    Dramat młodej dziewczyny sprawia wam satysfakcję. To jest właśnie nienawiść, czytelnicy dziennika.
  • ~ms
    (2010-11-07 21:06)
    któż zna to dziewczę?
  • ~DinX
    (2010-11-07 21:25)
    O co wam chodzi! Wrzuca tu ktoś na wabia head ZNANA PIOSENKARKA. Pytam się kto to jest? Bo nigdy o niej nie słyszałem, a na półce obok mnie stoi 600 CD ze współczesną muzyką rozrywkową. Znana to jest - mówimy o lekkim popie Madonna, Kylie Minogue, Aguillera, Rihanna, Gaga. Nawet już rozpoznaję Katie Perry. Przeczytałem w Wiki i tam jest napisane, że ona 4 lata temu wylansowała na wyspach przeboik - i rzeczywiście. Słyszałem to dzieło. Fabryczne dzwonki w moim samsungu bardziej wzruszają. Taka z niej jest znana piosenkarka.
  • ~grant
    (2010-11-07 22:35)
    Wiesio do budy! Ruskiej! Tu jest o muzyce.
  • ~poison
    (2010-11-07 22:55)
    Na drugi raz radzę się zastanowić zanim ktoś napisze, że "dobrze jej tak". Trochę empatii. Szkoda, że tak szybko oceniacie ludzi bez głębszego przyjrzenia się im. Znam twórczość Lily Allen już od jakiegoś czasu i myślę, że jest świetną piosenkarką, a że jej zachowania są niekiedy... niekonwencjonalne to już inna kwestia :)
  • ~wolny
    (2010-11-08 08:16)
    Przekaz Tuskowej miłości wylał się za granice kraju...
  • ~kij ma dwa konce
    (2010-11-08 12:44)
    Jakos mi jej nie zal. Ona nie miala zadnych skrupolow adresujac do normalnych i praworzadnych ludzi (w tym osobiscie do Davida Camerona) slowa piosenki :"F..k you very, very much" (to f..k to bardzo niecenzuralne slowo). Teraz sam chetnie bym jej to zaspiewal. Ponadto taka zwolenniczka aborcji nie powinna miec dzieci.

Może zainteresować Cię też: