MTV Europe Music Awards nie w Warszawie

| Aktualizacja:

Nie będzie rozdania nagród MTV Europe Awards w Warszawie. Stołeczny ratusz został poinformowany, że doroczna gala MTV nie odbędzie się w stolicy Polski.

wróć do artykułu
  • ~Daniel
    (2011-01-10 22:23)
    Otóż najprawdopodobniej Amerykanom nie spodobał się pomysł organizacji gali na Stadionie Narodowym. Wyrażają oni obawę o to czy obiekt zostałby ukończony na czas i przede wszystkim jak prezentowałby się podczas podobnego rodzaju imprez. A tego nie sposób sprawdzić, ponieważ gala MTV byłaby pierwszą wielką imprezą na Stadionie Narodowym.
  • ~Rafał
    (2011-01-10 18:32)
    przepraszam bardzo. A czy szanowny autor tego artykułu, może dać jakiś dowód na to, iż informacja jest potwierdzona?
  • ~Ryfert
    (2011-01-10 20:52)
    ""Zakończenie budowy stadionu planowane jest na koniec czerwca 2011 roku[4]. Inauguracyjny mecz na Stadionie Narodowym rozegrany będzie 6 września 2011 pomiędzy reprezentacją Polski i Niemiec[5].""

    Nie rozumiem przeszkody odbycia się gali MTV w Polsce. Data otwarcia jest naprawdę dobra, żeby wszystko zorganizować, ale polscy organizatorzy nie umieli załatwić negocjacji...Rozpoczęcie gali dopiero w listopadzie, a otwarcie Stadionu Narodowego nastąpi dużo wcześniej. Ręce rozkładać...
  • ~Polka...
    (2011-01-10 20:23)
    z czym do ludzi ! ??? polska nie ejst przygotowana do takich rzeczy! gdzie o ni by ludzi z całej europy zakwaterowali ?? w namiotach? tak samo jak odprawiali do domu??? na stadionie by rozdawali darmowe puchowe kurtki bo nieogrzewany ??? dajcie spokoj ludzie, nie podniecajcie sie tak. powinniscie sie cieszyc bo przynajmniej wstydu nie bedzie...
  • ~pacz
    (2011-01-10 19:53)
    jpd. a już się nastawiłam...
  • ~Duchaa
    (2011-01-10 19:48)
    a może to i dobrze..? bo gdybym nie mogla jechac to pewnie bym się zalamała ;/
  • ~MOŻE JEDNAK TAK ?
    (2011-01-10 19:30)
    http://fr.wikipedia.org/wiki/MTV_Europe_Music_Awards .
  • ~olka
    (2011-01-10 19:04)
    o jeny!! ;0 jakie wilekie HALO z tego zrobili!!! a tu nici :C mam cichą nadzieje,że to jednak niepawda...
  • ~s
    (2011-01-10 19:03)
    Warszawa musi obejść się smakiem. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, w stolicy nie obędzie się gala rozdania nagród MTV Europe Musiac Awards.

    Niestety w poniedziałek późnym popołudniem z nowojorskiej centrali telewizji MTV przyszła wiadomosć, że gala nie odbędzie się w Warszawie. Jednym z głównych powodów był właśnie Stadion Narodowy. A konkretnie termin jego oddania
    całe tutaj:
    http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,gala-mtv-nie-dla-warszawy,47391.html
  • ~xdd
    (2011-01-10 18:45)
    nie prawda bo,głosuje się w internecie a nie widzowie oglądający . a no i szkoda no ale to było wiadome :(
  • ~haha
    (2011-01-10 18:41)
    Ja nawet nic o tym nie wiedziałem. Dopiero przed chwilą tu weszłem. Nic nigdzie o tym nie piszą ani nie mówią. Wogóle czy władze samej Warszawy coś o tym wiedzieli?
  • ~guest
    (2011-01-10 18:41)
    na wikipedii francuskiej, hiszpańskiej i włoskiej jest Warszawa, więc nadzieja jest.
  • ~f*uck
    (2011-01-10 18:20)
    ale dlaczego nie będzie!!! DALACZEGO!!! -.-
  • ~USA
    (2011-01-11 09:31)
    Wszystkiemy winne PO, Tusk i brak krzyza przed palacem
  • ~jj
    (2011-01-10 18:10)
    a moze to plota ze nie hehe
    warto miec nadzieje :)
  • ~michas
    (2011-01-10 18:11)
    :(
  • ~lol
    (2011-01-10 17:42)
    bo to tvn?
  • ~pedros
    (2011-01-10 17:10)
    To takim "pewniakiem" byliśmy? O co chodzi??? po 17 latach znowu przegrywamy.
    Po co TVN i Ratusz podał takie informacje, skoro nie mogli być pewni naszych szans???
  • ~hipek
    (2011-01-10 17:03)
    Jeśli to prawda to wybiorą Paryż albo Belfast w Wlk. Brytanii :(((((( a tak się cieszyłem...
  • ~PAT