Wieczór w Hollywood z Michaelem Jacksonem

| Aktualizacja:

Do sieci trafił nowy teledysk Michaela Jacksona. Wideo powstało do nagrania "Hollywood Tonight".

wróć do artykułu
  • ~gosc
    (2011-03-12 13:55)
    podoba mi sie ten klip mimo ze nie ma w nim zywego mika to pokazuje ze nie ma on sobie rownych i nie bedzie mial to widac ze on jest cool a ci co krytykuja na kurach sie znaja a szczegolnie slowianskie bez talencie pozdrawiam gosc
  • ~gosc
    (2011-03-12 13:56)
    jackson to kozak i tyle pozdrawiam
  • ~haps
    (2011-03-12 11:42)
    Świetny, wzruszający, totalnie oddajacy klimat majkelowych dzieł sprzed lat, teledysk. Opowiada o losach dziewczyny ale i o Michaelu, który zawsze dla swoich fanów był dobrym duchem, aniołem stróżem, przyjacielem. Scena finałowa przed teatrem potwierdza w jak różnych sercach noszone jest wspomnienie o tym nieprzecietnym artyście i wspaniałym człowieku. Brawo!
  • ~irmina
    (2011-03-12 18:19)
    Beznadziejny , poziom mniej niż przeciętny tak samo jak utwór !
  • ~bell
    (2011-03-13 21:58)
    Fantastyczny pomysł, piękna dziewczyna i rewelacyjna tancerka, świeżość, miłość, Michael w sercu, Michael na każde zło, Michael na zawsze!!! rewelacja!!!
  • ~piotrk
    (2011-03-15 09:04)
    jackson to porazka tu slychac ze gosc spiewac nie umial i robil to zawsze na zywo z playbacku.kaszana totalna.
  • ~ada
    (2011-03-15 16:58)
    on byl dobry ale tylko w operacjach plastycznych.
  • ~norbert
    (2011-03-15 08:52)
    jackson to maszkara i facet bez jaj o glosiku pisklecia.i tyle w temacie.
  • ~beata
    (2011-03-15 15:39)
    Michael jest najlepszy,jest moim duchowym przyjacielem i natchnieniem do życia.Póki żyć będe nie zapomnę o nim.A do tych którzy go tak zawzięcie krytykują,żal mi was,wazej niewiedzy i że tyle w was jadu.
  • ~beata
    (2011-03-15 19:08)
    A ciekawe w czym ty jesteś dobra,może tylko w obrażaniu .On przynajmniej szanował wszystkich ludzi.Najpierw trzeba poznać człowieka a dopiero potem wypowiadać się na jego temat.

Może zainteresować Cię też: