Na płytach znajdzie się materiał zarejestrowany podczas występu artysty w szwajcarskim Montreux w 2010 roku. Jest to ostatni występ muzyka, który został udokumentowany na wideo.

Reklama

- W 2010 roku Gary Moore po długim okresie fascynacji bluesem powrócił do rocka - pisze wydawca. - Pisał i pracował nad materiałem na nową rockową płytę, niestety zostało to przerwane przez jego przedwczesną śmierć 6 lutego, 2011 roku. W trakcie koncertu poza największymi przebojami, Moore wykonał także trzy premierowe kompozycje, które prawdopodobnie miały znaleźć się na jego nowym albumie.

Oto tracklista: "Over The Hills And Far Away" "Thunder Rising" (not on CD) "Military Man" "Days Of Heroes" "Where Are You Nowf " "So Far Away" / "Empty Rooms" "Oh Wild One" "Blood Of Emeralds" "Out In The Fields" "Still Got The Blues" (nie na CD) "Walking By Myself " "Johnny Boy" "Parisienne Walkways" Bonus - Live At Montreux 1997: "One Good Reason" (nie na CD) "Oh Pretty Woman" (nie na CD) "Still Got The Blues" (nie na CD) "Walking By Myself" (nie na CD)

W swojej karierze Moore nagrał ponad 20 albumów, z których największym sukcesem okazał się "Still Got The Blues". W 2008 roku powrócił z płytą "Bad for You Baby". Irlandczyk związany był też z zespołami Skid Row i Thin Lizzy.