Ojciec Michaela Jacksona przyjedzie do Polski

W marcu przyszłego roku fani Michaela Jacksona zobaczą w Polsce musical "Forever King of POP". Na konferencji poprzedzającej musical pojawić się ma ojciec legendarnego artysty. "Tego jeszcze nie było" – mówi Grzegorz Furgo, organizator polskiej trasy spektaklu.

wróć do artykułu
  • ~helka
    (2011-09-20 21:35)
    Na pewno Joe Jackson nie zarobi na mnie ani grosza.
  • ~Goya
    (2011-09-20 19:17)
    idziemy!
  • ~marjol
    (2011-09-20 23:18)
    Oj ja raczej będę chciała zobaczyć * Ale co do tatuśka - kata nie będę się wypowiadała , bo muszę przestrzegać regulaminu !
  • ~tylko przypomnę.
    (2011-09-20 20:06)
    Tatuśka który bił swego syna niech powitają zwolennicy PiS... popierajacy bicie dzieci.
  • ~L.O.V.E
    (2011-09-21 17:34)
    ...na zawsze w moim sercu..nikt nigdy Cie nie zastapi...
    bede tam, bo nie moglam byc w 96 roku...
  • ~mala
    (2011-09-21 09:43)
    wspaniala sprawa mj i jeszcze raz mj chwala tobie czlowieku jeszcze przydalaby sie z tego plyta cd i transmisja w tv bo ja siedze za granica i nieobejze tego a takich jak ja jest mnostwo bozemnie tam nie bedzie to katastrofa ale zycie jest twarde mysle jednak ze to obejze na cd podziekowania dla organizatora wielka sprawa bo dotyczy jeszcze wiekszego czlowieka kochamy wszyscy michaela
  • ~Jacksonowa
    (2011-09-21 16:49)
    Z jednej strony wydaje się fajne i od początku czytania czujemy jakieś podniecenie i chęć...ale...własnie jest jedno Ale! Czy aby na pewno Michael by tego chciał? Przecież tatuskowi chodzi jedynie o kasę -_- To coś podobnego do płyty MJ "Michael"...
  • ~Jacksonowa
    (2011-09-21 16:53)
    Nic i tak nie zastąpi tego co dał nam Michael..zadne choćby najlepsze podrobione show na Jego wzór...nic nam tego nie zastąpi...dlatego Michael dziękuję Ci za wszystko ;****

    Chcesz poklikać? napisz na gg! 3782234 lub fb i nk ;) ( to bardziej polecam ;p bo gg nie uzywam zbytnio ;))

    http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000604061339

    http://nk.pl/#profile/11602081
  • ~I.K.
    (2011-09-21 22:53)
    Opinia o Joe jest niesprawiedliwa, rozpowszechniona przez takie wpisy, jak te. Kto zainteresuje się tematem dogłębniej, napewno zmieni zdanie. Katherine nie była przeciwna wczesnemu wprowadzania swoich dzieci do show biznesu, a powinna była. Dla niej naważniejsze były i są pieniądze. To dzięki swoim dzieciom, a zwłaszcza Michaelowi żyła i nadal żyje w luksusie. Gdyby, nie Joe nie byłoby Michaela. Michael matkę kochał bezwarunkowo, a najbardziej bolało go posiadanie przyrodniej siostry z nieoficjalnego związku ojca i tego mu nigdy nie wybaczył. Prawdopodobnie ten fakt miał wpływ na testament Michaela. Co bo bicia, które Michael ojcu wybaczył, to warto wziąć pod uwagę, że dawniej, a w szczególności w społeczności czarnej, taki był model wychowywania dzieci.
  • ~slawi
    (2011-09-22 21:55)
    ha ha krola nie popiku tylko operacji plastycznych jedynie.poza tym to dobrze ze nie z playbacku bo dzakson spiewal tylko z playbacku.artysta od siedmiu bolesci ktory zmarl w gigantycznych dlugach.
  • ~ann
    (2011-09-23 18:28)
    do Slawi. Ty nie wiesz co piszesz. Radze na nastepny raz zapoznac sie z tworczoscia i dzialalnoscia osoby o ktorej piszesz. pelno obiektywnych materialow mozna znalezc w sieci.Trzeba tylko troche checi. Moze na drugi raz sie zastanowisz zanim wydasz o kims krzywdzaca opinie.
  • ~oliwiaMJ
    (2011-09-25 13:32)
    Musze na to pojechać ! Żeby nawet bilety były nie wiem jak drogie i żebym nie poszła do szkoły, ale na "Forever King of Pop"pojade na pewno ! MJ<3
  • ~MJ Forever
    (2011-12-11 19:00)
    Dwa bilety kupione--Cel: Zabrze :) Miejsca : prawie przy samej scenie --EXTRA :)
    Radze szynko kupować bilety--zostało tylko kilkanaście,potem będzie płacz że nie ma ...

Może zainteresować Cię też: